Автор Тема: Ретро сервиз  (Прочетена 318385 пъти)

0 Потребители и 14 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 30, 2020, 19:47:56
Отговор #830

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
2020-та беше много успешна за мен ... успях да възстановя няколко каросерии/проекта и се радвам,че собствениците се гордеят с това.
Пожелавам на всички съфорумци здраве,късмет и успехи!
Нека 2021-ва да е по-добра! :)
retrobs.com

Декември 30, 2020, 20:54:01
Отговор #831

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
изобщо не се чувствам отговорен за това, че някой се засяга относно коментари (дори и често непряко свързани с работата) - този форум е за писане и изказване на мнения - широко скроеният човек ще подмине с усмивка - тук не е такъв случая и освен възхвала - явна или мълчалива - друго не върви.     неведнъж съм изказвал суперлативи за работата в тая тема... достатъчно направени коли съм видял преди, по време, и след на тежки реставрации от кота нула и бих могъл да сравня - затова и съм хвалил работата, видяна тук..... но да се направиш на голямата работа и другите да са все "баш майстори" и "адвокати" и прочее... не върви някак.   успешният човек приема и позитива, и негатива, а ако е необосновано - се обосновава и оборва с факти и нагледно :)

 успешна 2021-ва година и с пожелание за по-широка кройка ;)

Декември 30, 2020, 21:11:51
Отговор #832

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
изобщо не се чувствам отговорен за това, че някой се засяга относно коментари (дори и често непряко свързани с работата) - този форум е за писане и изказване на мнения - широко скроеният човек ще подмине с усмивка - тук не е такъв случая и освен възхвала - явна или мълчалива - друго не върви.     неведнъж съм изказвал суперлативи за работата в тая тема... достатъчно направени коли съм видял преди, по време, и след на тежки реставрации от кота нула и бих могъл да сравня - затова и съм хвалил работата, видяна тук..... но да се направиш на голямата работа и другите да са все "баш майстори" и "адвокати" и прочее... не върви някак.   успешният човек приема и позитива, и негатива, а ако е необосновано - се обосновава и оборва с факти и нагледно :)

 успешна 2021-ва година и с пожелание за по-широка кройка ;)
Широката кройка,господине е когато двама коментират да не се намесват "кибиците" както се казва в един култов Бг филм ... няма да обяснявам как колегата ме разбра на ЛС и мисля,че се съгласи с моето мнение,че е МНОГО-ПО ДОБРЕ да се квалифицираш в една дейност отколкото да се разпиляваш на посоки.
Затова има споразумение и адвокатите ще трябва да замълчат.
Ай стига вече!
retrobs.com

Декември 31, 2020, 02:00:08
Отговор #833

Неактивен TwoStroke

  • Публикации: 87
Нещо много натегнахте темата ,

Ето малко снимки на проект който беше реставриран и подготвен от Румбата вече боядисан и в процес на комплектоване.










remove duplicate email addresses
 O0

Весело посрещане и бъдете позитивни  O0

Декември 31, 2020, 13:27:15
Отговор #834

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
... ииии продължаваме с квалификациите... :)   радвам се, че нямам хора като теб в обкръжението си... мнението ми за теб и отношението като цяло далеч не е само мое ;) но ще си замълча  явно те мъчи фактът, че има хора, които разбират от повече от един занаят (макар и да иде реч за обединени от колите занаяти) - и ги прилагат успешно... 
както казах - първо трябва да сме хора, после майстори-тесни специалисти, и така нататък....
 аз съм дотук,  жив и здрав бъди.

Декември 31, 2020, 17:17:18
Отговор #835

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
... ииии продължаваме с квалификациите... :)   радвам се, че нямам хора като теб в обкръжението си... мнението ми за теб и отношението като цяло далеч не е само мое ;) но ще си замълча  явно те мъчи фактът, че има хора, които разбират от повече от един занаят (макар и да иде реч за обединени от колите занаяти) - и ги прилагат успешно... 
както казах - първо трябва да сме хора, после майстори-тесни специалисти, и така нататък....
 аз съм дотук,  жив и здрав бъди.
Сетихте се,че трябва да спрете  :))
Весели празници!
retrobs.com

Януари 02, 2021, 19:45:49
Отговор #836

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Изненада ме броя на хора от форума,които ми писаха на ЛС,че искат да гледат снимки от моята работа ... започнах да пращам на 2-ма,3-ма но понеже съм компютърен "гений" обърках всичко и не знам какво на кого съм пратил  :(
Остава по-лесния вариант за мен да публикувам снимки тук и да се гледат от всички.
п.п.А,тези които не ме харесват просто да не се омъжват за мен ... все пак тук не е ритуална зала за размяна на брачни халки.
retrobs.com

Януари 03, 2021, 14:35:46
Отговор #837

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
За много години Румба!
Снимки на лично?!? Дивотия. Качвай тука да зяпа който иска. Аз например искам. И за инструментите и за изработката и оработката ми е интересно. Ако има описание на процеса ,ще улесниш живота на някой. Даже да ти е критично мнението и да не си се справил добе и дори да не съм съласен ,все е поука за някой. Споделяй ги тея неща. Наздраве и успех през 2021. Напомням - чука се държи от към дървената дръжка , а капака на рендето все още е като лунна ливада защото Румен не ми каза за чука овреме.  ;D

Януари 04, 2021, 13:32:04
Отговор #838

Неактивен Alex4real

  • Публикации: 101
Моля не осакатявай темата.
Аз лично много харесвам волгоопела.

Януари 04, 2021, 18:51:34
Отговор #839

Неактивен V8

  • Публикации: 139
  • 1-8-4-3-6-5-7-2
Продължавай темата, Румене. Нека си лаят. Благодаря за добрата воля да споделяш с нас своите умения и проекти.
You could be Dodge material.