Автор Тема: Ретро сервиз  (Прочетена 318374 пъти)

0 Потребители и 12 Гости преглежда(т) тази тема.

Юни 20, 2020, 17:37:22
Отговор #620

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679



retrobs.com

Юни 22, 2020, 21:02:59
Отговор #621

Неактивен stan76r

  • Публикации: 59
Румене, гледам ти работите и следя темата ти с интерес. Така, че не обръщай внимание на хора, които на въпрос за цялостен ли е шева на заден панел, вместо отговор те ругаят, не трябва да те спира да показваш твоите работи. Има хора, коит харесват твоите неща. Не наказвай нас, а просто не коментирай при тях. ;)
Качи малко материал за поредната купчина ръжда, която превръщаш в кола, моля!

Юни 23, 2020, 11:53:37
Отговор #622

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Румене, гледам ти работите и следя темата ти с интерес. Така, че не обръщай внимание на хора, които на въпрос за цялостен ли е шева на заден панел, вместо отговор те ругаят, не трябва да те спира да показваш твоите работи. Има хора, коит харесват твоите неща. Не наказвай нас, а просто не коментирай при тях. ;)
Качи малко материал за поредната купчина ръжда, която превръщаш в кола, моля!

stan76r, ако имате информация за ругатни, моля подайте сигнал или чрез съответния бутон, или на лично съобщение до мен.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юни 23, 2020, 19:39:40
Отговор #623

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Не бих казал,че е имало ругатни .... в тази тема се опитвам да покажа как се работи технологично правилно по автомобилните каросерии.Не е толкова важно дали аз показвам това качество или друг колега ... важното е да се ГАРАНТИРА квалитета и безопастността!
п.п.След завършване на проекта издавам сертификат за качествена реставрация с подпис и печат.
retrobs.com

Юни 23, 2020, 21:02:42
Отговор #624

Неактивен kinni

  • Публикации: 87
Става въпрос за това, да не спираш да споделяш направеното по проектите ти с нас, както по-горе си написал. Аз много рядко пиша в този форум, но с голям интерес следя това, което споделяш тук. Както и темите на още няколко колеги. Немо също споделяше страхотни неща по проектите си, но се загуби напоследък. Недей и ти, защото останалото са общо взето теми с колички 1:18/24 и снимки с мацки (плява, в което няма нищо лошо де), но в сравнение с нещата, които ти и още няколко човека показвате, може много неща да се научат и много време/нерви да се спестят.  :)

Юни 23, 2020, 21:25:54
Отговор #625

Неактивен to6ko_opc

  • Публикации: 246
Ругатни не е имало и няма и да има,и аз се радвам на качествените работи,който прави Румбата, и искам официално да му се извиня в темата,може и грешно да съм разтълкувал писаното от него.

Юни 23, 2020, 21:37:18
Отговор #626

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Точно това е идеята на този форум :Да споделяме и помагаме с опит и знания!
Друг е въпросът тези които гледат и четат го приемат за правилно.
За пореден път пиша,че когато се "изработва парапет на тераса" никой не би искал детето му да падне заедно с металната конструкция поради грешки на изпълнителя.
retrobs.com

Юни 23, 2020, 22:06:11
Отговор #627

Неактивен rosen sn

  • Публикации: 470
Много малко са хората като Румен , а и човека си е принципен и обича детайлите
 Дай боже още толкова работа да свърши и да сподели с нас  , пък кой как я възприеме,   ;)

Август 01, 2020, 18:05:08
Отговор #628

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
VINTAGE PICTURES present

Performance Transformers




To be continued
Следва продължение
Devam edecek (яваш сеир)
« Последна редакция: Август 01, 2020, 20:26:30 от dido1903 »
retrobs.com

Август 02, 2020, 19:25:01
Отговор #629

Неактивен stan76r

  • Публикации: 59
Това ще стане много яко. Гледал съм в ютуб такива трансвормации на Волги от рашаните и стават страхотни красоти. Надявам се, да го покажеш в подробности!