Автор Тема: Ретро сервиз  (Прочетена 318312 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 28, 2020, 18:44:54
Отговор #710

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Отзад става много добре. Меджик. Супер. Относно огледалата ,дизайнера ,или поне аз си мисля ,че е той , щото изглежда е врачанин и може да се заблуждавам ,ми писа следното : Иии.. Верно мноо грозно сме го направиле ,ние сме ебаси пустиняците. И ми показва ,че и руснаците са му пилили за същото.

 ;)

Октомври 03, 2020, 10:19:35
Отговор #711

Активен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
аз все се чудя на избора на тая вектра за база.... толкова труд... да беше подбрал собственика нещо, чиято компановка и/или пропорции ще са що-годе подходящи, де да знам... ама който плаща, той.... нали :)      според мен една Омега Б с 3.0л мотор щеше да е перфектен донор, ако държи да е опел, ама мачът е свирен вече.

адмирации за труда, това е изкуство :)

Октомври 03, 2020, 17:27:13
Отговор #712

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
аз все се чудя на избора на тая вектра за база.... толкова труд... да беше подбрал собственика нещо, чиято компановка и/или пропорции ще са що-годе подходящи, де да знам... ама който плаща, той.... нали :)      според мен една Омега Б с 3.0л мотор щеше да е перфектен донор, ако държи да е опел, ама мачът е свирен вече.

адмирации за труда, това е изкуство :)
Ами,колата си е с V6 мотор  :)
retrobs.com

Октомври 03, 2020, 17:45:47
Отговор #713

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Деформирана и с разкъсвания лява част от предната броня



Изработване на основа за предната броня




"Малко" кит по предния спойлер







Струваше си многото часове труд

retrobs.com

Октомври 03, 2020, 19:41:55
Отговор #714

Неактивен stan76r

  • Публикации: 59
Ювелирна работа. С тази прецизност към детайлите си сбъркал метала, с който си се насочил да работиш. Но пък такива резултати могат да се получат, само когато човек много харесва работата си!  ;)

Октомври 03, 2020, 19:50:51
Отговор #715

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Ювелирна работа. С тази прецизност към детайлите си сбъркал метала, с който си се насочил да работиш. Но пък такива резултати могат да се получат, само когато човек много харесва работата си!  ;)
Далечната'75-та моята учителка по рисуване прати мои картини/скици в Котел (без аз да знам) и ме приеха без изпити ... но аз реших,че автомобилите са моята страст и се записах в СПТУ по АВТОТРАНСПОРТ ....и не съжалявам  :)
retrobs.com

Октомври 03, 2020, 20:27:37
Отговор #716

Неактивен stan76r

  • Публикации: 59
15 години по - късно, при кандидастването след 8-ми клас изкарах с пълно 6 по математика и бях приет във всички техникуми, всички специалности. Аз исках механутехникума, специалност ДВГ. Тогава, при записването, голямо молене ме молеха даскалите да запиша най - новата и най - модерната специалност Електроника. Аз не, та не, искам ДВГ. Евала правя на баща ми, който беше с мене при записването, който им каза, че ще уча това, което ме влече. Едва тогава ме записаха. Не работя това, което и сега обичам, но бензина никога няма да излезе от кръвта ми!

Октомври 03, 2020, 20:36:11
Отговор #717

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
15 години по - късно, при кандидастването след 8-ми клас изкарах с пълно 6 по математика и бях приет във всички техникуми, всички специалности. Аз исках механутехникума, специалност ДВГ. Тогава, при записването, голямо молене ме молеха даскалите да запиша най - новата и най - модерната специалност Електроника. Аз не, та не, искам ДВГ. Евала правя на баща ми, който беше с мене при записването, който им каза, че ще уча това, което ме влече. Едва тогава ме записаха. Не работя това, което и сега обичам, но бензина никога няма да излезе от кръвта ми!
Мъдър човек е баща ти ..... макар всички да знаем,че занаятите умират (завладени от 3d принтерите) има много хора,които ни се доверяват  :)
retrobs.com

Октомври 03, 2020, 21:04:31
Отговор #718

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури

Колата не я коментирам. Много зле ще изглежда. Тази предница изобщо не е за там. Това си е проблем на собственика.
Румба, и друг път съм казвал, че се възхищавам на работата ти. Да не прозвучи, като критика. Нищо подобно.
Въпросът ми е за задния капак. Горния ръб стърчи. Не е на равно със задния калник, където е стопа. Нарочно ли е така?

Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Октомври 03, 2020, 21:06:46
Отговор #719

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Колата не я коментирам. Много зле ще изглежда. Тази предница изобщо не е за там. Това си е проблем на собственика.
Румба, и друг път съм казвал, че се възхищавам на работата ти. Да не прозвучи, като критика. Нищо подобно.
Въпросът ми е за задния капак. Горния ръб стърчи. Не е на равно със задния калник, където е стопа. Нарочно ли е така?
НАРОЧНО ... защото там има спойлер на капака!
retrobs.com