Автор Тема: Ретро сервиз  (Прочетена 318444 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 01, 2020, 21:24:54
Отговор #790

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
" Красотата е в очите на влюбения " .....
 Дай боже повече платежоспособни ВЛЮБЕНИ  :D :D :D
 имаш ли инфо за цвят , хром - евентуално,  или други щуротии?
Не,никога не питам клиента какво ще се случи след време с проекта .... дали е за кеф,дали е за търговия,дали е за подарък ... във всички случаи аз съм изпълнил технологично правилно поръчката и това е гаранция за в бъдеще.
retrobs.com

Декември 01, 2020, 21:28:11
Отговор #791

Активен rosen sn

  • Публикации: 470
Аааа Румба, излагаш се ....
 Ми питай бе , това дето го твориш от месеци не ти ли  е поне ценно , ей така , душевно ,като рожба ти е ,  :D

Декември 01, 2020, 21:30:51
Отговор #792

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Аааа Румба, излагаш се ....
 Ми питай бе , това дето го твориш от месеци не ти ли  е поне ценно , ей така , душевно ,като рожба ти е ,  :D
Абе,тя и една германка ми се обади от Хановер,че имам рожба ... ама  туй преди 20 години  ;)
retrobs.com

Декември 02, 2020, 20:56:50
Отговор #793

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
виждам, че се засягаш по някаква причина, затова ще спра с коментарите - питах от чисто любопитство, а критиката си я казвам откровено, както се вижда.

за мен идеята е не по-малко важна от качеството на изпълнение, това и провокира предишният ми пост...така и така са се сложили едни суми на масата, можеше крайният резултат да е доста по-успешен и.....лесен за гледане

живи и здрави

Декември 02, 2020, 21:13:38
Отговор #794

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
виждам, че се засягаш по някаква причина, затова ще спра с коментарите - питах от чисто любопитство, а критиката си я казвам откровено, както се вижда.

за мен идеята е не по-малко важна от качеството на изпълнение, това и провокира предишният ми пост...така и така са се сложили едни суми на масата, можеше крайният резултат да е доста по-успешен и.....лесен за гледане

живи и здрави
Засягам се в случая защото някой плаща да му се изработи парапет на тераса и после се появяват критици твърдящи,че този парапет не е за тази тераса ... и къщата няма проект ...  ами,поръчайте на ваши изпълнители да ви го изработят ... имате ли тераса та да давате коментар!?
п.п.И винаги съм използвал обръщението "вие" към хората които не съм виждал лично!
Като не ви харесва сезирайте  комисията по строителен контрол!
« Последна редакция: Декември 02, 2020, 21:39:02 от РумбатаБс »
retrobs.com

Декември 05, 2020, 08:31:49
Отговор #795

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
добро сравнение - майсторът следва да се засяга само от коментари по отношение качеството на парапета, пък клиента може и в банята да си го сложи, ако ще - нали той плаща - в случая коментираме подобно решение

не е нужно да имам парапет, за да коментирам комшийския - за тая цел са ми нужни очи и вкус :)

успех с този и другите проекти!

Декември 05, 2020, 18:26:56
Отговор #796

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
добро сравнение - майсторът следва да се засяга само от коментари по отношение качеството на парапета, пък клиента може и в банята да си го сложи, ако ще - нали той плаща - в случая коментираме подобно решение

не е нужно да имам парапет, за да коментирам комшийския - за тая цел са ми нужни очи и вкус :)

успех с този и другите проекти!
Благодаря ...  този е готов!
Очаквам следващите.
« Последна редакция: Декември 05, 2020, 18:56:54 от РумбатаБс »
retrobs.com

Декември 06, 2020, 01:21:01
Отговор #797

Активен rosen sn

  • Публикации: 470
Румба,  само една скромна молба
 ,ако може и  имаш достъп на снимки " преди и след " и шефа на мероприятието е съгласен,  пусни ги да ги видим,  чисто любопитство ( и искрено уважение към теб )
 на фона на трагедиите от последната година, ти си малкото останали от които да черпим вдъхновение, поздрави  ;D

Декември 06, 2020, 20:05:45
Отговор #798

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Румба,  само една скромна молба
 ,ако може и  имаш достъп на снимки " преди и след " и шефа на мероприятието е съгласен,  пусни ги да ги видим,  чисто любопитство ( и искрено уважение към теб )
 на фона на трагедиите от последната година, ти си малкото останали от които да черпим вдъхновение, поздрави  ;D
Ами,в началото на проекта съм пуснал 2 снимки (на Опела и на Волгата) ... нови снимки няма да публикувам защото проекта няма акт 16  :D
retrobs.com

Декември 06, 2020, 21:18:00
Отговор #799

Активен rosen sn

  • Публикации: 470
То за акт 16 ти е рано , ама в този ред на мисли трябваше да вадиш първо разрешително от общината ( форума ) , с чертежи , конституция, съгласувания,  визуализация  и един тон бумаги,  ама ти като Рангел,Баш Майстора, " давай бе , на  замазка ше го Опрайме " .... :D