Автор Тема: СПАСОВДЕН - 15.06.2013 г.  (Прочетена 30885 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 31, 2013, 21:16:43
Прочетена 30885 пъти

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Заповядайте, вход свободен !  8)) ;)
http://bacretro.com/
« Последна редакция: Юни 05, 2013, 12:55:36 от dido1903 »
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 05, 2013, 12:52:52
Отговор #1

Неактивен Yuri

  • Публикации: 355
Аз имам едно предложение.Защо да не се създаде като събитие във Фейсбук?Не само Спасовден,но и всички други мероприятия.Щом се организират протести,партита,сбирки и какво ли не по този начин,защо да не съберем повече хора и ние така.Според мен това си е най-добрата безплатна реклама.

Юни 05, 2013, 14:55:21
Отговор #2

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Може и да си прав за популяризирането, но лично аз изобщо не харесвам "фейса" и го ползвам само в крайни случаи... и май не съм единствен, доста мои познати сериозни хора също. Другият момент е, че е редно ние да го направим от името на организаторите на мероприятията, а трябва самите те да си решат.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 05, 2013, 15:05:47
Отговор #3

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Точно така, Организатора ползва Фейсбук, Туитър и други социални мрежи.Ако иска ще пусне страница със събитието. Все си мисля , че няма кой да се занимава .Това е ангажимент.По добре е да се оправи сайта на БАК Ретро.Преди време на доброволни начала се опитах да помогна на един Организатор с неговото мероприятие , и стана така , че ме обвиниха , че съм участвал в убийството на Кенеди.Аре нема нужда .Който има желание да се занимава.Поздрави и ще се видим на площада...:)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 10, 2013, 16:20:27
Отговор #4

Активен USfan

  • Публикации: 10842
Точно така, Организатора ползва Фейсбук, Туитър и други социални мрежи.Ако иска ще пусне страница със събитието. Все си мисля , че няма кой да се занимава .Това е ангажимент.По добре е да се оправи сайта на БАК Ретро.Преди време на доброволни начала се опитах да помогна на един Организатор с неговото мероприятие , и стана така , че ме обвиниха , че съм участвал в убийството на Кенеди.Аре нема нужда .Който има желание да се занимава.Поздрави и ще се видим на площада...:)

Хах, прав си че от виртуална гледна точка, сегашното ръководство на БАК-а си живеят още в 1999 година.  :))
А съдейки даже, по ептен примитивното оформление на сайта и липсата на нормални ъпдейти, по скоро в 1997 година.   ;D
При все това, аз като фен на ретро движението и събитието, спретнах едно Евентче.

Ето вижте го тук.

https://www.facebook.com/events/176007792567015/


Юни 10, 2013, 16:52:14
Отговор #5

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
Не може хем да е ретро, хем да е хай-тек :)

Юни 11, 2013, 00:00:51
Отговор #6

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Ако желаете можем пак да направим така , че колите да са разделени както беше миналата година,на секций,Американките,Германските, Италиянките,Франсетата,Музейните,Мотоциклетите и да не забравяме Колхозниците. :P Давайте предложения , за да си направим празника качествен.... 8)) Поздрави  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 11, 2013, 07:37:35
Отговор #7

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Миналата година бяха поомешани малко в центъра.

За подредба трябва да има човек на всеки от входовете и да дава напътствия.

Разделяне по държава производител ще е готино.
Често интересите на хората са разделени точно по държави :)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юни 11, 2013, 11:19:19
Отговор #8

Активен USfan

  • Публикации: 10842
Ако желаете можем пак да направим така , че колите да са разделени както беше миналата година,на секций,Американките,Германските, Италиянките,Франсетата,Музейните,Мотоциклетите и да не забравяме Колхозниците. :P Давайте предложения , за да си направим празника качествен.... 8)) Поздрави  8))
да, точно така, най-стилно а и отн. лесно за правене, ми се вижда по държави да се разделят. :)

Юни 11, 2013, 16:40:45
Отговор #9

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Ще има стюарди,те ще са с баджове на Организатора и ще се постараят да ВИ наредят.Всичко си зависи от дисциплината и желанието на участниците.Поздрави  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !