Автор Тема: СПАСОВДЕН - 15.06.2013 г.  (Прочетена 30756 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 12, 2013, 11:42:11
Отговор #30

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
И обиколка няма да има по улиците на София.От общината отказаха да затворят площада за майсторското.Що се касае за подредбата на автомобилите, стюардите ще указват къде е желателно да се паркират, но на сила никой не можем да накараме да ни следва указанията.Така, че всичко си зависи от участниците.Надявам се да не вали, или поне ако завали да е след 14.00 часа... 8)) Поздрави  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 12, 2013, 20:01:44
Отговор #31

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Значи като програма ще е общо взето скука - пак ще си повисим на площада за да видим накрая как награждават "отличниците" и някой друг "колхозик" ей така за цвят :) ... е, разбира се най-важното на тоя празник никога не се губи - да се срещнем и да си побъбрим с близки и далечни, познати и непознати ретро фенове  :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 12, 2013, 21:08:49
Отговор #32

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
Еми като цяло идеята е да се видим, да си полафим...и после да си ходим.Доколкото знам ще има комисия която ще оценява колите, в различни категорий и класове.Аз специално ще отида да видя дали някаой няма да изкара нещо ново до момента, непоказвано,дали е ноФФ внос или тук реставрирано, няма особено значение за мен.Също така смятам да се видя с някой хора , да обсъдим бъдещи проекти и да разбера програмата за Ботевград следващата седмица.Поздрави  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 12, 2013, 21:40:54
Отговор #33

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5103
Да, и за мен основната идея да се видя с познати и да се запозная с нови хора.
В София има любопитна публика и е забавно.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юни 12, 2013, 22:35:47
Отговор #34

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
Аз в 9.00 часа съм там , за да подготвим площада,дано не вали , ще се радвам да се видим.Поздрави  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 13, 2013, 00:24:10
Отговор #35

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Моля другарю, ама той всъщност Люси започна с обидите - свиркаджийки, посрали сме се и т.н... C:-)
Според мен точно европейките стават за каране, но не и за разни гимнастики на задната седалка, за които пък американките са просто идеални :shy:
п.п. Боби, на следващото рали Родопи ако успееш да дадеш по-добро време на майсторското с Галаксито /без да събираш конусите на куп :)) / от която и да е моя "не ставаща" кола, касата бира ще е от мен!
 Не знам Кире, ти си спеца по "посраните" езици :)

Хаха, е то не са обиди, а приятелски закачки...   :))
Иначе аз словашки нЕ знам, ама от хОДЕНЕта по Прага помня и този израз:
-Позор, двери се завируе...   O:-)
Това го викат вагоните в метрото, преди да тръгнат мотрисите от всяка спирка... :P

Аа, то освен над 5,50 коли, може и дойде една кОКА-КОЛА кОРВЕТ, И хОТ-РОДА, А ТЕ КРИВО ЛЯВО почти НЯМА ДА ПОМЕТАТ ВСИчКИ КОНУСИ НА ЗМЕЙКАТА...   :))
А , то няма да ИМА МАЙСТОРсКО ТАЗИ ГОДИНА, а?  :)
« Последна редакция: Юни 13, 2013, 00:26:47 от USfan »

Юни 13, 2013, 00:40:09
Отговор #36

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
Няма да има !
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 13, 2013, 11:32:32
Отговор #37

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
http://sinoptik.bg/sofia-bulgaria-100727011/5-days/3
Според прогнозата сутринта може и да се разминем с дъжда, така че и аз ще гледам да дойда преди 10 ч. и съответно да си тръгна по обяд. Ще се видим на площада живот и здраве!

п.п. Люси, естествено че е на майтап, не ставай смешен - твърде дърти песове-медалисти сме, за да се караме на тема маркови пристрастия :) По-лошото е, че доста оцапахме темата и така ангажирахме модовете, та с право ще ни дърпат ухите :))

Моля ви, без излишни дразги.

Аз подкрепям безкомпромисно нареждане по държава производител.

Така се избягват безумни гледки от сорта на Фиат 500 до Линкълн ТаунКар.
Адаш, по принцип и аз подкрепям да има някакъв ред в организирания хаос на Спасов ден, но примера ти не е много подходящ - я си представи по тая логика Заз 965 до някоя Чайка, а и двете са в кюпа на "колхозниците" :) Освен това трудно ще накараш примерно г-н Петрунов, който при това е и в ръководството на БАК да си раздели Ягуара от Мечето, защото са от различни държави /освен ако самия той не пожелае, разбира се/
« Последна редакция: Юни 13, 2013, 12:57:27 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 13, 2013, 14:26:43
Отговор #38

Неактивен Yuri

  • Публикации: 355
Защо тогава да не се подредят по класове.Луксозните ще са си на едно място и по същия пример Чайката щее с бентлита,Ягуари..заслужава си да е в такава компания ;D.американските пак ще са заедно така.

Юни 13, 2013, 14:47:10
Отговор #39

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Както и да ги подредят все ще има недоволни и непослушни участници... това ми беше мисълта. Обаче нали все някога и от някъде трябва да се започне с дисциплината по тия мероприятия. Миналата година ми направи най-лошо впечатление наличието на така да ги наречени "рат-родове" - ръждилници редом с лъскавите реставрирани коли. Не че нямат и те място на площада, но трябва да са обособени за да се знае, че представляват определен стил, че иначе хората се чудят какво изобщо правят там.

п.п. в "белите" държави за целта ги подреждат не само по държави, дори не и по марки, а по модели... но у нас обикновено не се събират достатъчно подобни модели от 1 марка /като изключим може би някой много популярни в миналото "колхозници"/, затова просто няма как да стане, освен може би по марковите събори донякъде.
« Последна редакция: Юни 13, 2013, 14:55:00 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.