Автор Тема: Ретро парад Бургас - 6. 07. 2013 г.  (Прочетена 13767 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 08, 2013, 15:20:24
Отговор #30

Неактивен stingray

  • Публикации: 375
Интегралето е легенда, не бива така да се подиграваме с нея ;) А ситроена мен лично много ме зарадва, не знаех изобщо за съществуването му като модел и му отделих доста време. Като цяло всичко по организацията беше на ниво! Само дето, не можах да се запозная наживо с никой пак.
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Юли 09, 2013, 21:38:22
Отговор #31

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Панара е жесток!

Такива автомобили обичам! Екстраваганца отвсякъде.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юли 10, 2013, 13:30:02
Отговор #32

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Аз също се радвам, че такава рядкост се вижда вече и по нашите земи  :)

Юли 10, 2013, 20:57:15
Отговор #33

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476

Август 09, 2013, 17:07:43
Отговор #34

Неактивен stamenkostov

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
Здравейте, не знам дали е правилното място за питане, но искам да организирам изложба на руски ретро автомобили. Знаете ли с кого трябва да се свържа, за да ми помогне и според вас дали това би било възможно?

Август 09, 2013, 17:36:37
Отговор #35

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Всичко може , стига да имаш желание  ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Август 09, 2013, 19:35:48
Отговор #36

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Няма такива снимки:

http://evgenidinev.photoshelter.com/gallery-image/Retro-Parade/G0000eNwaVaonsHY/I0000arilRQfnXRM/C0000NHMnXBqvSa0

Еее, Ники, наистина няма такива снимки! Фотографа и апарата/софтуера са супер.

Август 09, 2013, 20:15:10
Отговор #37

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Здравейте, не знам дали е правилното място за питане, но искам да организирам изложба на руски ретро автомобили. Знаете ли с кого трябва да се свържа, за да ми помогне и според вас дали това би било възможно?
Като начало, колега, в кой град искаш да е изложбата, оттам и съдействието. Колите имаш ли ги или ще поканиш колеги от страната?

Август 09, 2013, 23:32:30
Отговор #38

Неактивен stamenkostov

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
Имам зададено като задача да проверя дали е възможно да организирам изложба на руски ретро автомобили в гр.Бургас. За сега нямам колите, нямам и контактите, за това се обръщам към вас. Казаха ми, че това е най-добрият и най-подходящ форум, където мога да намеря информация или съдействие. Ако някой може да сподели опит, да даде предположения за хора, които биха ми помогнали или направо  телефонни номера, ще бъда много благодарен.

Август 09, 2013, 23:51:16
Отговор #39

Неактивен Caxo

  • Публикации: 470
  • Москвич 408;408и;427;2140
Имам зададено като задача да проверя дали е възможно да организирам изложба на руски ретро автомобили в гр.Бургас.

От кого, ако не е тайна? Защо? Тва ми звучи  като нещо между загубен бас и домашно по математика  :))  Няма лошо де. От къде мислиш да събереш автомобилите ? По принцип така изтърсено на 2 реда звучи малко не сериозно, особено като е от "непознат" , нов потребител. Прави впечатление ако и ти самия си оставиш някакви координати. Съжалявам, че так отговарям ама нали знаеш български форум - питаш и ти отговарят с въпроси.  ^-^  И за да не съм съвсем ОФФ ще ти предложа да се обърнеш към общината/кмета или към някоя фирма/ комплекс?, който да има ресурса за такова нещо...Освен това не знам поради каква причина си се спрял на Бургас (нищо против града), но по принцип се забелязва, че  мероприятията които са по- в средата на държавата се радват на по-голям брой участници и посетители. Причините смятам, че са ти ясни. Не знам до колко съм ти помогнал, просто защото не ми е ясно и какво искаш....