Автор Тема: Ретро парад Бургас - 6. 07. 2013 г.  (Прочетена 13768 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 10, 2013, 09:41:46
Отговор #40

Неактивен dyankog

  • Публикации: 81
..........изложба на руски ретро автомобили в гр.Бургас. ......
Идеята не е лоша, нооо, колко вида руски ретро автомобила има въобще в България - Два вида Волга 21 и 24, два вида ЛАДА 2101 и 2102, Победа-та на колегата Победовод, два вида Москвич 403 и 407, а и 401-цата на Младен от Варна. Малко постно се получава. Броят се на пръстите на двете ръце.
П.с. Аз притежавам два руски ретро автомобила ГАЗ - 24 и ВАЗ 2101 и по принцип съм ЗА идеята. Още повече съм и от Бургас.

Успех!!!
Прави каквото трябва, пък да става каквото си ще!

Август 10, 2013, 09:53:59
Отговор #41

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Имам зададено като задача да проверя дали е възможно да организирам изложба на руски ретро автомобили в гр.Бургас. За сега нямам колите, нямам и контактите, за това се обръщам към вас. Казаха ми, че това е най-добрият и най-подходящ форум, където мога да намеря информация или съдействие. Ако някой може да сподели опит, да даде предположения за хора, които биха ми помогнали или направо  телефонни номера, ще бъда много благодарен.
Ами, колега, в началото на темата, още в първото мнение е написано името и телефона на организатора на мероприятието, на което е посветена темата, това е твоя човек. А ако искаш по-широка подкрепа, разкажи накратко кой, как и защо иска да се организира тази изложба и когато нещата са ясни ( и чисти ) ще намериш много съмишленици. Успех!

Август 10, 2013, 11:20:39
Отговор #42

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Хубава е идеята,за съжаление не кореспондира с реалностите в момента в България.От година на година броя на хората у нас,които държат в кондиция руски ретро автомобили намалява.В смисъл автомобили способни да се движат и съответно с всичко което е необходимо да се движат законно по пътищата.А пък в геометрична прогресия намалява броя на участниците в ретро мероприятия с руски ретро транспорт.Всеки който си направи труда да разгледа снимков материал от 2005-2008 и последните години ще види разликата.Причините за това ми са ясни,но тъй като в момента не се усещам да горя от желание да влизам в излишни полемики,ще спра до тук.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Август 10, 2013, 12:45:54
Отговор #43

Неактивен stamenkostov

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
Работя в маркетинг отдела на единствения лайфстайл център(който е доста голям) в гр.Бургас и отговарям и за организирането на събития.  Шефовете ми предложиха идеята да се направи изложба на руски ретро автомобили и аз имам за задача да проверя дали това е постижимо. Съжалявам, че не ви написах цялата информация още в началото, но съм забравил какво е да пишеш във форум  :D . Благодаря ви, че все пак ми отговаряте на запитванията. Който е от Бургас или има такива познати, които да са с ретро автомобили(дори и да не са руски), ще се радвам да ми пише, за да се свържа с него и да ми каже как стоят нещата и дали тази идея може да се реализира.

Август 10, 2013, 17:50:26
Отговор #44

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Значи всякакво ретро машини се приемат? Или само руски? Или само от соц. блока?

Август 12, 2013, 15:11:10
Отговор #45

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
По оста на кореспонденцията се губи най-важния въпрос.....Кой ще плаща...? Помислете върху това  ;D
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !