Автор Тема: Lancia Fulvia Coupe 1.3 S 2 S - 1971 г.  (Прочетена 51239 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 03, 2014, 14:22:51
Отговор #100

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Това ли е размера за тази кола наистина? На 80 профил е страшно висока, погледнете отзад, направо е неестествено - огромна гума на тази сравнително малка кола. 185/60 или 185/65 би стояло визуално много по-добре, да не говорим за пътно поведение с тези кокили. Но това си е само мое мнение :D

Май 03, 2014, 17:27:54
Отговор #101

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
и аз това си помислих - твърде големи са гумите за малкото купенце, дори и да е заводски размер, седят му като подарени. ето един по-разумен вариант:



Май 05, 2014, 09:52:20
Отговор #102

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Колега адмирации за автомобила ,за пръв път видях на живо именно твойта преди 3 4 дни се разминахме ,излизаше от СБА-то в Младост 3 ако не се лъжа, може и да не си ме забелязал с една сива Аскона счупих си грабнака да я гледам докато карам.

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Август 08, 2014, 19:30:47
Отговор #103

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Благодаря на всички за мненията!

Напоследък доста се поработи по колата. Планираният за зимата ремонт на прения капак и задните колонки беше осъществен и сега вече съм спокоен за следващите 20 г. :)
Евала на моя приятел Стоил за добрата работа, истински магьосник, според мен.

we all have wings, but some of us don't know why

Август 08, 2014, 19:39:22
Отговор #104

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Освен затрудненията, свързани с профилите и поддържащата греда, се оказа, че след удар, в миналото са запълнили с калай. Голяма играчка е паднала да се изчисти и поднови всичко. На предния капак някак се появиха и гумени уплътнения :)

А крайният резултат, въпреки че ще се пипне още малко следващият месец, е наистина впечатляващ.





За финал, лайстните на праговете, които пристигнаха от ЮАР също бяха монтирани. Използвах снимка на Тошко от излета в Узана, че аз напоследък нещо не я снимам тая кола.



Днес пристигнаха и хромираните чистачки. Запечатани от не знам коя година. Според списъка автомобили, за които са прозведени стават за Берлина и ако не фитнат на Купето ще си останат запечатани :)




Скоро ще има още новини, сигурен съм :)

Поздрави!
we all have wings, but some of us don't know why

Септември 15, 2014, 18:11:27
Отговор #105

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140


Уплътнението е за въздухозаборника от долната част на предния капак. Лъскавата сребриста решетка на всички е ясно за къде е ;)
Преди време си купих евтинко предна решетка в черно, която е много по-здрава от настоящата, а при смяна на крушки видях, че и гривните  на фаровете са за подмяна. Пак преди време си взех и сребристи гривни, но засега няма да й сменям фасона.

Тромбетките са черешката на тортата. Ще видя какъв вариант ще измисля, но трябва да се погрижа за качеството на въздуха, като по въпроса приемам всякакви съвети.
we all have wings, but some of us don't know why

Октомври 07, 2014, 15:33:01
Отговор #106

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
По принцип се слагат филтри над тромпетите, но така пък се закрива хубавата гледка... :) Ако не е тайна откъде ги купи и за колко?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 07, 2014, 19:33:42
Отговор #107

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Не е тайна, що пък да е ;)
Аз си пазарувам предимно от www.spiline.com, но това със цената...тъкмо бях забравил, не трябваше да ми напомняш - 120 E
Дълго време се навивах да отделя тези пари, а сега се оказва, че трябват още немалко за чорапки (trumpet socks)
we all have wings, but some of us don't know why

Октомври 08, 2014, 11:41:09
Отговор #108

Неактивен 136

  • Публикации: 546
 :D Сайта който си посочил излизат някакви натурални продукти на Полски. Първо пиеш техните хапчета и след това пазаруваш части за любимия автомобил защото на трезво нещата са...................... :)))))))))))))

Октомври 08, 2014, 12:32:35
Отговор #109

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Изтървал съм една буква. Използвайте въображението си
we all have wings, but some of us don't know why