Автор Тема: Lancia Fulvia Coupe 1.3 S 2 S - 1971 г.  (Прочетена 51211 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 18, 2014, 20:25:56
Отговор #80

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Жилото за отваряне на предния капак е скъсано. Напънах леко и... половината капак със заключващия механизъм си останаха на място, а останалата част за малко да се разпадне в ръцете ми.  Не съм гледал шасито, но като знам това на купето в какво състояние беше, не ми се мисли какво ще заваря при берлината. Калници, капаци, врати и прагове - няма.

Трагично е, но пък от друга страна имам висока увереност, че ако и подадем ток и бензин ще и чуем гласа :) Всъщност това е основна цел :)
we all have wings, but some of us don't know why

Януари 18, 2014, 21:54:55
Отговор #81

Неактивен Venci

  • Публикации: 29
Виждам, че сте свършили работа с камиона. :)
Много интересна кола е тази Берлина. Изглежда ми не много по-голяма от Купе-то. Има, ли повече пространство вътре? На мен Купе-то ми е направо малко като седна вътре. Бих дошъл да разгледам.  :D

Януари 18, 2014, 23:46:17
Отговор #82

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
За такива, сравнително редки автомобили като твоя, донорите са нещо много полезно и крайно наложително дори.Честито за придобивката, а как въобще я натоварихте без да се разпадне :D

Януари 20, 2014, 17:42:46
Отговор #83

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Ми бат Венци, след като разбрах, че одиш по къщите да разглобяваш коли, може и за Берлината да те викна, да се позабавляваш. Ще оставя за теб главините! :) Тая работа обаче няма да е в следващите един-два месеца.

Големи благодарности на Иво за работата с камиона. И аз се чудя, как не се разпадна.

Добрата новина за днес е, че ми пристигнаха лайстните за праговете. Имат дребни забележки, но няма да ги мъча с изправяне, а само ще ги почистя. Има и крепежни скоби.


За пръв път пазарувам от Южна Африка www.lancia.co.za
Тези момчета имат всичко за стари Ланчии, но е неприятно, че пратките се получават от пощата в митницата и се плаща ДДС, а в зависимост от стойността - и мито.
we all have wings, but some of us don't know why

Януари 23, 2014, 13:17:46
Отговор #84

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
А пита ли го защо така грубо я е хвърлил в храстите, щом се е движила на ход  >:D И на тези и на стари снимки си изглежда доста влажно място. Радвам се поне, че е при човек, на когото ще послужи част от нея! А не напълно претопена...

Януари 28, 2014, 18:37:57
Отговор #85

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Ами не съм го питал, но така или иначе това нищо няма да промени. Пък и аз взех, че я оставих на още по-влажно място, но се притеснявах да не я видя във форума как пътува към Надин, а и се надявам в съвсем скоро време да я преместя.

Току що получих поредната пратка и съм изключително доволен.



Таблото всъщност е доста по-тъмно като цвят от предишното, което вероятно означава, че все пак ще се заиграя с волана.
Липсващата лайсничка от интериора и хоризонтални уплътнения за стъклата на вратите.

Почвам да мисля за следващата поръчка.
Поздрави
we all have wings, but some of us don't know why

Март 27, 2014, 16:18:21
Отговор #86

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Добреее  :D

http://youtu.be/NrwAwc0f-IE





we all have wings, but some of us don't know why

Март 27, 2014, 17:15:38
Отговор #87

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Оу бейбе!  :P
Много яко е станало, като ново!
Работи ли часовника?
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 27, 2014, 19:33:51
Отговор #88

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Работи ли часовника?

Значи не си гледал клипчето от линка.

Засега работи, ще видим колко време ще показва точно време...

От вчера има застраховка, в събота трябва преглед да мине и почти е на пътя, но в неделя няма да съм с нея.
we all have wings, but some of us don't know why

Март 27, 2014, 19:55:42
Отговор #89

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Сега го видях.
Просто в службата са ми забранили някои сайтове :)

Дано никога повече не го пипаш тоя ми ти часовник .
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"