Автор Тема: Audi 100 C2 Automatic 1979  (Прочетена 2130 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 18, 2021, 08:56:16
Прочетена 2130 пъти

Неактивен Kokosf

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
[/url] [/img]

Здравейте, колата ще се реставрира напълно в оригинален вид. Беше малко сбирщина, тъй като я взех от дядо, който не е намирал части за нея. Ще кача и снимки във вида в който я взех.

Ноември 18, 2021, 09:17:41
Отговор #1

Неактивен Kokosf

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4

Ноември 18, 2021, 13:07:13
Отговор #2

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Здравейте,колега! Добре дошъл. Интересен екземпляр, който ще е хубаво попълнение в немската секция на форума.
Какви са основните проблеми с липсващи части?
Много хубав салон и интериор - поне тук може би няма да имаш грижи.

Успех!

Ноември 18, 2021, 15:02:57
Отговор #3

Неактивен Kokosf

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
Здравейте,колега! Добре дошъл. Интересен екземпляр, който ще е хубаво попълнение в немската секция на форума.
Какви са основните проблеми с липсващи части?
Много хубав салон и интериор - поне тук може би няма да имаш грижи.

Успех!

Здравейте, благодаря за приема и хубавите думи! Като взех колата предницата беше отвратителна. С фарове от С3. Решетката рязана за да влязат “новите” фарове. Имаше и проблем с пиньона в диференциала, беше се изял, защото дядото я е карал така 40 години без да сменя масло. Падна едно търсене кой да го изработи, но в крайна сметка открих едно момче в Русе, което се захвана да го прави. До края на годината трябва да е готов. Започнах да търся фарове и нова маска. Явно ме покри късмета, защото ги намерих съвсем случайно и бързо. Има още дребни неща за намиране, като преден десен мигач, халогени, нова декоративна кора в купето под волана, защото дядото я е рязал да слага тонколони и така. Сега следва разглобяване и боядисване на купето /вътре, вънка/. Колата се намира във Варна и ако може някой да предложи добър бояджия, на когото му се занимава, съм отворен на предложения.

Декември 02, 2021, 01:05:27
Отговор #4

Неактивен Kokosf

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
Мотора е готов за вадене. Табло и седалки също са извадени. Остават някакви дреболии по интериора за махане. [/url] [/img]

Февруари 28, 2023, 19:58:41
Отговор #5

Неактивен iltcho

  • Публикации: 64
Привет! Любимото ми ауди е това! В комплектация с три скоростния автомат е просто чудо! Аз имам 5000s,което някой ден може да представя. За сега времето и средствата гълтат 2 буса VW t3.
Имам 2 почти нови стопа. Трябва да видя дали не пазя и 5 инжектора в заводските "ампули" или ги дадох с моите, когато ги продадох.
Пиши ми ако искаш да ти ги пратя. Стоповете са налички 100%! Дюзите са под въпрос.

Март 15, 2023, 20:49:35
Отговор #6

Неактивен rosen sn

  • Публикации: 470
Имаш доста работа,  но нищо страшно  :))
Само все си мисля, че да правиш нещо ново на диференциал на 40 години няма да е нещо добро , по скоро потърси някъде втора употреба,  не мисля да е нещо екзотично