Автор Тема: Търся леярна за алуминиеви сплави  (Прочетена 3271 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 20, 2013, 23:54:28
Прочетена 3271 пъти

Неактивен gogo

  • Публикации: 255
Колеги,става въпрос за камбана на скоростна кутия.Трябва да се отлее от две части една цяла камбана.От София съм и ако някой знае фирма да свирка,моля!Още по-добре ако е ползвал и услугите и.

Септември 15, 2013, 14:55:18
Отговор #1

Неактивен старец-текезарец

  • Публикации: 22
Фирмата се намира точно срещу магазин Метро на бул. Европа. посока божурище. там леят в цинк мед месинг бронз и алуминии. Шефът се казва Методи. Точно зад бензиностанцията на бившият мотел Божур. Другата леярна може да е онази в която реставрираха паметника на цар освободител пред парламента. Там са Големи майстори. Намират се в квартал Требич в стопанският двор . Като идваш от Илиянци първата пряка в ляво в дъното. Сигурен съм че там ще ти направят всичко което поискаш защото са Велики Майстори!

Септември 24, 2013, 11:02:05
Отговор #2

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Аз съм отливал сух картер при един майстор в Орландовци в някакъв бивш завод /Романов май се казваше/ - като идваш по бул. I-ва българска армия откъм Военна рампа се свива вдясно в уличка точно преди едни големи тръби над булеварда. За контакт 0896786840, Ташев се казва леяра. Ако си носиш и материала, разбирай стара счупена кутия ти излиза направо символична цена - аз платих нещо между 20-30 лв, но имай предвид че винаги има леко свиване на размера при отливката, а после трябва и фрезоване на челата.
Успех!
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.