Автор Тема: VII-мо Ретро рали Родопи 2013  (Прочетена 29729 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 16, 2013, 14:44:42
Отговор #30

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Да, и аз съм така, макар че много ми се идва, а също и на колегите от списанието, но все още не сме решили кой с кого и с какво... и да запитам Боби конкретно за състоянието на настилката по маршрута, защото дочух някакви слухове за лунни кратери. Пежото е с много ниско почти пистово окачване и след поредицата ретро-ралита вече едвам го крепя да не се разпадне, а читави части не се намират вече лесно дори за масов модел като 205. От другите ми коли също как няма да успея до края на месеца да стегна нещо за такъв тежък път, така че това ще наклони везните при мен...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 16, 2013, 15:45:06
Отговор #31

Неактивен Христо Бабачев

  • Публикации: 58
       Имам въпрос относно регламента. Става дума за часовите контроли. Както разбирам няма възможност да се изчака времето за влизане в ЧК извън зоната и , а се влиза в движение в ЧК като си следиш часовника. Ако е така това ми прилича на етап за точна езда, като разликата е че спираш на финала.

Септември 16, 2013, 15:59:58
Отговор #32

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Да, и аз съм така, макар че много ми се идва, а също и на колегите от списанието, но все още не сме решили кой с кого и с какво... и да запитам Боби конкретно за състоянието на настилката по маршрута, защото дочух някакви слухове за лунни кратери. Пежото е с много ниско почти пистово окачване и след поредицата ретро-ралита вече едвам го крепя да не се разпадне, а читави части не се намират вече лесно дори за масов модел като 205. От другите ми коли също как няма да успея до края на месеца да стегна нещо за такъв тежък път, така че това ще наклони везните при мен...

Състоянието на главния път от Пловдив до Пампорово е отлично. Пловдив - Югово ханче е същия. От там до Лъки е планински и по-тесен но е добър. От Лъки до Здравец има участък около 3 километра който е в лошо състояние, но не е страшен и не е с кратери. Пътя е тесен и планиски и не позволява висока скорост. От там до Пампорово през Рожен пътя е добър.

Септември 16, 2013, 16:32:54
Отговор #33

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
       Имам въпрос относно регламента. Става дума за часовите контроли. Както разбирам няма възможност да се изчака времето за влизане в ЧК извън зоната и , а се влиза в движение в ЧК като си следиш часовника. Ако е така това ми прилича на етап за точна езда, като разликата е че спираш на финала.

Може да се изчаква извън зоната на ЧК, която ще бъде обозначена с начало и край. Екипажа има право да влезе в зоната на ЧК една минута преди настъпване на неговото време. В случай, че престоя е по-голям от една минута и екипажа не е предал карнета на съдийската маса, му се зачита времето на влизане в ЧК.
Забраната за спиране се отнася за точната езда. Старта на точната езда е от място по сигнал на съдята, а финала е летящ, като не се спира по цялата отсечка.

Септември 17, 2013, 19:05:13
Отговор #34

Неактивен явор

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
Здравейте O:-) Ще приемете ли двама ентусиаста с бмв м3 е30

Септември 17, 2013, 20:24:31
Отговор #35

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Здравейте O:-) Ще приемете ли двама ентусиаста с бмв м3 е30

Ще приемем, но двамата ентусиасти да се свържат с нас по имейл, телефон или л.с.

Септември 17, 2013, 21:44:07
Отговор #36

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
40 екипажа, 3 дни до крайния срок за записване. ;)

Септември 17, 2013, 22:47:23
Отговор #37

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
Не си ме забравил. Тъй като съм ти писал само на л.с.
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни

Септември 17, 2013, 23:06:33
Отговор #38

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Не си ме забравил. Тъй като съм ти писал само на л.с.

Ти си първия записал се.

Септември 17, 2013, 23:16:51
Отговор #39

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
Може да се изчаква извън зоната на ЧК, която ще бъде обозначена с начало и край. Екипажа има право да влезе в зоната на ЧК една минута преди настъпване на неговото време. В случай, че престоя е по-голям от една минута и екипажа не е предал карнета на съдийската маса, му се зачита времето на влизане в ЧК.
Забраната за спиране се отнася за точната езда. Старта на точната езда е от място по сигнал на съдята, а финала е летящ, като не се спира по цялата отсечка.

С други думи подреждаме се пред ЧК-ато всичките а навигаторите стоят на главата на садията. А като ни дойде времето влизаме. Самото ЧК е отворено точно една мин. Или ако времето ми е 16:45 влизам в 16:44 и някакви секунди за да бъде отбелязано в карнета 16:45 ??? Поне аз така го разбирам. Това е важно да се уточни. Но предполагам това ще е описано подробно в регламента.
И последно имали възможност да побликувате регламента във форума.

Е след като съм първия записал се остава и да съм първия финиширал  O:-) :P примерно без значение от коя страна на таблицата (от горе на долу или от долу на горе)
   
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни