Автор Тема: VII-мо Ретро рали Родопи 2013  (Прочетена 29676 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 24, 2013, 13:59:56
Отговор #50

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Списък на екипажите записали се за участие.
47   BMW 735   1987 г.   Цветан Цветков
                                     Надежда Цветкова
« Последна редакция: Септември 24, 2013, 14:03:20 от galaxie »

Септември 24, 2013, 14:58:51
Отговор #51

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Много сме, силни сме... в по-голямата част от обичайните заподозрени, разбира се :D И малка забележка относно стартовия списък, с риск да стана досаден - Мерцедеса на бат' Кирил от Хасково е писан от 1936 г. Доколкото знам в този хот род няма нито една оригинална част от тази епоха, а е реплика събрана със съвременна механика, вероятно по-модерна дори от на моето Пежо, а останалите части са ръчна изработка от собственика. Не че има значение за класирането, но после децата от публиката ще се хвалят помежду си "еее, да знайш къв страшен Мерджан от 36 г. видях на ралито"... и журналистите ще го напишат, разбира се... а току виж накрая стигнало дори до немски ухи и дойдат от заводите в Щутгарт да видят какъв е тоя неизвестен за тях екземпляр от редкия модел :))

п.п. понеже явно няма достатъчно коли за клас модифицирани, редно е поне да се води в клас янгтаймер, за да не се получава горната обърквация
« Последна редакция: Септември 24, 2013, 15:02:04 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 24, 2013, 15:03:32
Отговор #52

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Много сме, силни сме... в по-голямата част от обичайните заподозрени, разбира се :D И малка забележка относно стартовия списък, с риск да стана досаден - Мерцедеса на бат' Кирил от Хасково е писан от 1936 г. Доколкото знам в този хот род няма нито една оригинална част от тази епоха, а е реплика събрана със съвременна механика, вероятно по-модерна дори от на моето Пежо, а останалите части са ръчна изработка от собственика. Не че има значение за класирането, но после децата от публиката ще се хвалят помежду си "еее, да знайш къв страшен Мерджан от 36 г. видях на ралито"... и журналистите ще го напишат, разбира се... а току виж накрая стигнало дори до немски ухи и дойдат от заводите в Щутгарт да видят какъв е тоя неизвестен за тях екземпляр от редкия модел :))
Всички знаем че не е 36 година, ще се се бори с модифицираната Аскона на Влади  :D

Септември 24, 2013, 15:17:51
Отговор #53

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Малии Влади, изпята ти е песента :o  Догодина и ние ще избухнем в тоя клас за да ги смачкаме тия аматьори :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 24, 2013, 16:05:32
Отговор #54

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1874
Приемам предизвикателства всякакви...елате повече... :P ;D
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Септември 24, 2013, 16:45:35
Отговор #55

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Ха Митак, сега видях че сме ти объркали името на колата. Как така не забеляза.  ;)

Септември 24, 2013, 20:17:45
Отговор #56

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Не съм се заглеждал... но не само, че е объркано ами и непълно нали уж ме пита специално по телефона? Но като гледам не е само на моята, ама при толкова много записани екипажи простено ви е... по-важно е да не объркате там времеизмерването ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 24, 2013, 22:34:15
Отговор #57

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Не съм се заглеждал... но не само, че е объркано ами и непълно нали уж ме пита специално по телефона? Но като гледам не е само на моята, ама при толкова много записани екипажи простено ви е... по-важно е да не объркате там времеизмерването ;)

С времеизмерването надявам се всичко да е наред, но ако почнеш пак да спираш по бензиностанции...

Септември 24, 2013, 23:18:12
Отговор #58

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Аз да питам кибиците като мен, които няма да участват в ралито ще имат ли място на площада ?  С автомобилите, разбира се.

Септември 24, 2013, 23:39:11
Отговор #59

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Да