Автор Тема: 1972 Ford Gran Torino 5,8 - на Коко  (Прочетена 25228 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 17, 2013, 22:55:28
Отговор #20

Неактивен kok4o

  • Публикации: 106
Тъй, оказа се че некви мишки са направили дупки в багажника, та ще трябва малко кърпене, което забавя прибирането му към София.

Инак днес минах да го видя, все така красив си е, багажника вече е почти готов, хидравликата също, остава само спирачките и ще ходи до Правец в началото на другия месец.................за съжаление не с мен, а един приятел ще го докара.

Септември 27, 2013, 10:54:37
Отговор #21

Неактивен kok4o

  • Публикации: 106
Такам, ще се закрива сезона за колите с палави задници, та моя нарцисизъм няма граница и си направих 50-тина юбилейни магнитчета, които да раздам денс при Васо или на самата сбирка другата събота .




ПРЕДИ


 

ПРЕДИ




СЛЕД


 

СЛЕД






След престой при Кобрата, спирачната ми система беше основно ревизирана и сега мога да кажа, че вече се използва по предназначение. Както е видно и изпускателна има нужда от оправяне, но имаме няколко палави идеи и не се бъра. Инак, с тая мека връзка................................а както е ясно, след 40-та си годишнина си трябва арматура, за да мога да го...........









СЛЕД




СЛЕД




СЛЕД








Специални благодарности на Кобрата, за това че се грижи за тази кола все едно е негово дете.
Също така...............не го слушайте, че става заразно и като се тръгне по наклона и.................мани, мани .
Сега едни джанти Магнум съм си заплюл и мисля да скоча в дълбокото с нови гуми. Само се чудя, дали биха и отивали с бял кант или само на бели надписи да остана като идея?
Всеки съвет би ми дошъл добре, че аз като я видя на живо и рязко оглупявам и само се хиля като идиот около нея.  O:-)

Септември 27, 2013, 13:47:21
Отговор #22

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
според мен бели кантове отиват повече на колите от50- 60-те .......аз съм за бели надписи макар че те пък са по приемливи за по мускулестите купета .............а ако си търсищ бели рингове тук при мен в благоевград има едно момче продава от 14 до 17 цолови.............ще направя връзка

Септември 27, 2013, 13:56:37
Отговор #23

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Подхода преди/след ми е любим! :)

Великолепен круизер притежаваш!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 28, 2013, 12:21:14
Отговор #24

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Много хубаво е станало, а kato спомена кобрата миналата седмица слу4айно видях къде му правят Мустанга :) станал е бомба мом4ето каза 4е за сбирката 6те е готов.

П.П. Извинявам се за на4на по които пи6а просто съм на друг комп и няма кирилица нито конвертор.
Classic Cars

Септември 28, 2013, 16:09:37
Отговор #25

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Колега
Аз определено не съм фактор или специалист да те съветвам, но с$поред мен колата е много добра с оригиналните тасове.
То си е твоя работа, но нали харесваме американските коли заради това каквото са и както американците са ги направили.
Особено за лимузина с 4 врати мисля, че сега си е екстра колата така както е излязла от завода.
Ако ще слагаш джанти, то поне да са от оригиналните на Форд. Със сигурност няма да са по-скъпи от тези които си си заплюл.
Поздрави
Петър

Септември 29, 2013, 22:42:22
Отговор #26

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
Определено тези оригинални джанти с капаци страшно много и' подхождат.

Септември 29, 2013, 23:28:12
Отговор #27

Неактивен kok4o

  • Публикации: 106
Говоря за този модел, който си е оригинален за Торино. Никакви доработки не планирам. Колата искам да е максимално близо до това, както е излязла от завода.
http://www.gatewayclassiccars.com/saint-louis/1972/ford/gran-torino-S3163.html


Което ме навежда на мисълта, че трябва да потърся варианти за преопаковане на покрива и премахването на ръждата. Ще съм благодарен за идеи.

Септември 30, 2013, 09:42:24
Отговор #28

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
Да, и тези са добри.

Септември 30, 2013, 20:51:42
Отговор #29

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Първо честито и от мен ! Страхотна красавица, неслучайно Клиинт Иистуд наррави филм с такова заглавие  O:-)
За джантите - двете са коренно различен стайлинг. Твоята в момента излъчва елегантност и спокойствие. Другата е силна със самото си присъствие, обаче доминира на общия фон. Изисква агресия, подтиква към разюзданост. Нуждае се да бъде постоянно на преден план, търси самостоятелен ефект. Наличната в момента допълва и дава финес, не се натрапва и сякаш казва "аз съм част от една хармония".