Автор Тема: Национална програма на ретро мероприятията в България - 2014 г.  (Прочетена 19704 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 16, 2014, 10:15:36
Отговор #40

Неактивен yamahata

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 6
Някаква информация за парада в Сливен на 20 септември

Септември 16, 2014, 11:07:42
Отговор #41

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Уважаеми колеги, успяхме макар и със закъснение, така че и тази година ще има рали Родопи. Ще се проведе най-вероятно на 18-19 октомври. Очакваме потвърждение от общината и ще обявим информацията.

Септември 16, 2014, 11:18:25
Отговор #42

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Супер! :)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 16, 2014, 12:52:07
Отговор #43

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Ина мен ми е интересно Сливенският парад дали ще се проведе?

Септември 16, 2014, 21:11:16
Отговор #44

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Уважаеми колеги, успяхме макар и със закъснение, така че и тази година ще има рали Родопи. Ще се проведе най-вероятно на 18-19 октомври. Очакваме потвърждение от общината и ще обявим информацията.
Само дето като гледам още от сега как застудя и заваля проливно, май за новите дати ще трябва да слагаме зимните гуми... ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 23, 2014, 11:20:24
Отговор #45

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Пускам тук снимки от състоялия се на 20-21.09 ретро поход Банкя - ваканционно селище "Сърна" в местността Бабин зуб, Сърбия. За жалост мероприятието не беше рекламирано дори на сайта на БАК Ретро, вероятно защото местата за настаняване бяха ограничени, стаите едва стигнаха да ни поберат. Аз се записах почти в последния момент по покана на колегите от ретро клуб Банкя. Няколко колеги от форума ме питаха броени дни преди началото и аз им дадох инфото, с което разполагах, а то беше оскъдно... Иначе мероприятието се получи много приятно и си прекарахме чудесно, въпреки че нямаше силно застъпена парадна част. Изкачихме се на 1750 м. височина буквално в облаците, като Бертонето ми стигна почти до върха и ни остави само около 100-200 м за пешеходна разходка :) Насладете се и вие на природните красоти, които видяхме:
http://krankenstein.snimka.bg/automobiles/retro-pohod-bankya-babin-zub-s-rbiya.835974.all
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 23, 2014, 11:30:45
Отговор #46

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Бравоо и на време сте случилии :) ...а не виждам снимки на черното Бентли от 50-те?! Беше тръгнало на към вас сутринта.

Септември 23, 2014, 11:47:01
Отговор #47

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Нямам инфо за Бентлито, не се е появявало дори на старта в Иваняне... може да не е разбрал за промяната в сборния пункт, който първоначално беше на входа на Банкя пред табелата като миналата година. И аз разбрах за промяната само ден преди това от председателя на банкенския клуб инж. Кюркчиев и в последния момент предупредих когото успях...
А времето и там беше променливо, в събота следобед валя доста сериозно, но в неделя сутринта все пак ни позволи да се порадваме пълноценно на природата :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 23, 2014, 17:15:40
Отговор #48

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Само дето като гледам още от сега как застудя и заваля проливно, май за новите дати ще трябва да слагаме зимните гуми... ;)

Трябва да сте готови за всякакви условия  ;)

Септември 26, 2014, 12:36:21
Отговор #49

Неактивен hameleon_x

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 7
 :) здравейте колеги тази есен ще има ли ретро пазар?