Автор Тема: Обяви за "американки" в България  (Прочетена 208276 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 21, 2016, 12:31:24
Отговор #470

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Имам доста неприятен опит с купуване на кола по снимки, след като се проведоха 5-6 разговора по телефона, човека ми обясни как колата му не е от шоурум, но пък за годините си ( 47 ) е повече от перфектна. И като отидох да я прибера тази " ценност " се оказа, тотална скрап, а единственото, нещо което отговаряше на това, което ми каза собственика и бяха спирачките и до там. Всичко останало беше на противоположния полюс, спрямо думите на продавача.
Нямам идея колко вървят тези коли, колко е реална или не тази цена, просто колата много ми допада и видях обявата реших да я споделя. А и предполагам, че на место с парите в джоба може да се стигне до сделка и на друга цена, може и да не :)
Успех с продажбата на колата и дано остане в България да ни радва !!! :)

Май 21, 2016, 16:38:29
Отговор #471

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Между другото има още една такава у нас. И двете преди бяха собственост на издателя на сп. Автокласика М. Карабуров, но едната я продаде на сегашния собственик Любо, който е пуснал обявата. Другата беше светло зелена и се въртеше по обяви в списанието, докато все още работех там до преди около 2 г.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Май 25, 2016, 22:07:46
Отговор #472

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Мисля че Маргарит все още я има и я продава.

Май 26, 2016, 10:45:42
Отговор #473

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
пpодава ce

Юни 01, 2016, 10:10:36
Отговор #474

Неактивен dearth

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
Дали някой знае нещо повече за този Крайслер:
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11459664477008900&slink=e2t3uj

Юни 02, 2016, 12:51:29
Отговор #475

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Дали някой знае нещо повече за този Крайслер:
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11459664477008900&slink=e2t3uj
Здравей колега, какво по-точно те интересува за тази кола ? Като цяло колата не е лоша, до колкото може да е кола с най-проблемния произвеждан някога мотор на онзи континент. Иначе като зяло запазена, има проблем малък с гюрука ( не помня какво точно беше ) има и още няколко дреболии за пооправяне. Цената в обявата е много далече от реалната цена на тази кола, а и като отидеш с пари при човека можеш да я прибереш на доста по-различна цена. :)

Юни 03, 2016, 08:18:46
Отговор #476

Неактивен dearth

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
"най-проблемния произвеждан някога мотор на онзи континент"
След това не знам какво да ме интересува повече :D
Просто си търся някакво интересно кабрио, което да не ми прави проблеми при всяко излизане извън града за летен уикенд. Съответно да не ме удави в купето. Гледам, че знаете историята на доста от колите, та затова питах така общо.
Между другото имам един Тъндърбърд 88 2.3 турбокупе и има някои моменти за реставриране по него. Можете ли да ме насочите към човек?

Юни 03, 2016, 09:45:20
Отговор #477

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Кажи какво конкретно трябва да се прави по него, че има 3 майстора за амер. коли в София, но двама от тях са повече специалисти по дадени неща /единия- електроника, а другия -автоматици/, а един е по общи механични каросерийни неща.
Дай и 2-3 снимки да го видим Т-бърда.

Юни 03, 2016, 09:48:41
Отговор #478

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Здравейте, ле барона е много красив ( поне за мен) , може би защото това беше първата американка, която се качих и подкарах в далечната 1990 г . Ако му се извади този кьопав мотор и се замени с 3,0 V6 от мицубиши, който също се вгражда в лебарон, нещата ще се пооправят. Но като смениш мотора, хубаво е да сложиш и нови скорости и незнам до колко си струва цялата галимация. Колкото до форда - кажете какво има да се прави - интериор, екстериор, ходова част, трансмисия, двигател и ще се опитам да дам някакви координати на хора.
Между другото заповядайте утре на Ride'N'Roll шоуто на хационалния хиподрум в Банкя. https://www.facebook.com/events/778375772263919/permalink/790703777697785/
Поздрави

Юни 03, 2016, 18:33:15
Отговор #479

Неактивен dearth

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
Колеги, мерси за отговорите!
Свързах се с Кобрата и ще мина първо през него да обсъдим Т-да.
Относно Барона - казаното от карлито звучи скъпо. Нямам идея колко струва двигател от Мицубиши и скоростна кутия, но едва ли собственикът ще намали толкова. Впрочем, какво му е лошото на оригиналния двигател? Няма тяга ли или частите се износват....?