Автор Тема: Warszawa 201 1963 г.  (Прочетена 11166 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 11, 2010, 09:10:49
Отговор #10

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Цитат на: "m_g"
Що за глупости?! Аз карам Варшава на бензин и харчи около 10/100 извънградско, което съвсем не мисля, че е много за масивен автомобил с 2120 - кубиков двигател. Плюс това Варшавата никога не е била кола за социално слаби - нито навремето, нито сега. Като знам колко труд, нерви и пари гълта една реставрация, цената на бензина ми се вижда бял кахър. За последните три седмици с моята ходих на море, на планина, и изминах към 2000км. общо без някакви съществени повреди. Единствено скъса вентилаторен ремък (щото напук карах с един от 75 година biggrin ), смених го и продължихме. Ех, какъв кеф беше с нея по морето... Атрактивна си е.
За комфорт - комфортна е. Има много удобни седалки и меко окачване. Плюс мноого място на задната седалка. Няколко пъти съм карал приятели да ме возят - наистина много добре вози. Легнал полицай може и да не разбереш, че го има. Създадена е да вози и си върши работата отлично. Обаче не е особено лесна за каране и трябва да се внимава, особено в града - има слаби спирачки (4 барабанни), тежък волан и в завой се накланя много. И няма странични огледала (от завода не са сложили и аз няма да сложа).

Следя темата в офроуд форума и автомобила ти е невероятен, впечатлява със завършеност и оригинален вид.
Много красив, а явно и пригоден за дълги маршрути  apl

Поздрави!
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Август 12, 2010, 00:52:45
Отговор #11

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Страхотен автомобил дано те радва и доставя удоволствие още
дълги години ,разгледах само снимките които си качил в албума си  и си позволих да ги кача тук
за което надявам се нямаш нишо против просто доста сериозно си поработил по него и ми се ще да му се
порадваме и тук
ако имаш някой интересни снимки от работата по автомобила с интерес ще ги следим
човек винаги има какво ново да научи
Поздрави  flag  flag  flag
 prize  prize  prize
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »
Centrum Transaxle