Автор Тема: Тунинг BMW  (Прочетена 43808 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 14, 2014, 15:28:04
Отговор #50

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
ейй осрахте темата на човека.
Нека се намеси модератор да поизрине последните неуместни детски спорове и оправдания тук ...

Защо да трият ,нека стоят да се види на всеки поста.
Как едни пишат без да четат и нападат безпричинно.
А и темата си е в "Общи приказки" .
Създателят на темата е ЗА ,да се коментира и дискутира.

Та предлагам - не триите.

Юни 14, 2014, 16:00:53
Отговор #51

Активен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
темата е да се дискутира дали е хубаво или не, а не как би я направил ти, щото "аз бих еди-какво си" го написа поне 100 пъти. усети се малко и се кротни, това, че теми са за коментиране, не значи, че трябва да са пълни с глупости.
колата е направена повече от добре. интересно ми е ти, след като под лупа си гледал дали има крив шев някъде по салона, твоите коли как са направени - може би по-добре, с по-прави шевове? или може би нямаш представа колко усилия, време, нерви и хилядарки са нужни за подобен проект? ....

не с прави труда отговаряш, не ми се четат нови безсмислени писаници. последните 15-на поста са за триене.

Юни 14, 2014, 18:24:32
Отговор #52

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
... но това са твоите джанти определено  >:D

Аз обаче не съм бил така категоричен .

Юни 14, 2014, 20:06:58
Отговор #53

Неактивен b700

  • Публикации: 117
Подкрепям Механджията за колегата Тони,че трябва да се кротне малко с писаниците по темите.Не ни се четат празни неща! Нека не се трият постове,това е молба към модераторите. Виждал съм БМВ-то на Стефан на живо.УНИКАЛНА кола! Тоя труд и похарчените пари заслужават уважение.Дано има повече такива хора в тая ограбена държава!   А за колегата Тони-от София съм,ж.к."Стрелбище",ул."Нишава".

Юни 14, 2014, 20:56:05
Отговор #54

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
И аз мога да кажа за колата на колегата sbalkan , че просто е страхотна!Направена е със стил и вкус.Да не говорим колко труд и пари е вложил човека :) .Извинявам се че повтарям тези думи ;) , но самата истина е такава .Просто шапка му свалям на колегата за положения труд, и дано да има все повече такива хора като него.Относно колегата  със ,,бенцовете" няма какво да коментрам ,Колегите са написали достатъчно и ги подкрепям.
« Последна редакция: Юни 14, 2014, 21:22:42 от baccara »

Юни 14, 2014, 22:14:48
Отговор #55

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Здравейте, колеги! В този форум ми харесва, че сме се събрали съмишленици и тона почти винаги е умерен и колегиален, нека не променяме това. Аз лично съм намерил много приятели тук и смятам, че сме една малка, но изключителна общност, обединяваща по един направо странен и невероятен начин толкова различни хора. Имам поглед и върху много други форуми и това, което ме кефи неимоверно е, че сме изключение от общата форумна култура в България и дано така да си остане.
Темата съм я отворил за дискусии, мога да нося и на похвали, и на критики....и на пържоли :) ....та всеки е добре дошъл с предложения и мнения. Не мисля, че колегата Тони беше злонамерен, учуден съм как странно и неусетно се стече разговора и моя е вината, че не се намесих навреме, но бях доста зает.
От доста години се занимавам с дизайн и това, което научих е, че както казват руснаците - "на вкус и цвет, товариши нет", и това е СТРАХОТНО. Ако всички харесвахме еднакви неща, щяхме да се обличаме еднакво, да живеем в еднакви домове и най-големия ужас - да караме еднакви коли. Именно в разнообразието е красотата на света и в частност- хубаво е да има БМВета и като моето, и с черен мат, и оранжеви, и всякакви, та като отидем на събора, да има какво да разглеждаме с интерес, да сравняваме, и да се вдъхновяваме за следващия проект, без да омаловажаваме чуждия труд. Също така, Не е задължително в един иначе красив проект да ни харесва всичко, както и в един албум на любимата група, не е задължително да ни харесат всички парчета. Затова и съм отворил темата за мнения, само молбата ми е тона да е конструктивен.

 Колега, Тони, относно джантите - явно сме на една вълна, виж последните:



много приличат на тези от твоята снимка, сега имам три комплекта, да си ги менкам според настроението или при нужда.
Стоповете, които си харесал, са много хубави и когато аз търсих, не съм ги виждал. Имай и предвид, че и моите на рекламната им снимка, изглеждат почти по същия начин, но има доста фотошоп и при твоите и при моите, на живо са по-обикновени, за съжаление.
За табелките не те разбрах, ако има нещо криво, не съм го забелязал.
По отношение на цвета - благодаря на господ, че ми даде финансова възможност...и разбрана съпруга, та в последните 11-12години съм имал ...мисля осем БМВета, като три от тях са били черни, а едното беше с всичко черно...вътрешни лайсни черен пиано лак, черен кожен салон, външни лайсни черни, черни фарове - в смисъл никакъв излишен хром, освен по рефлектора, черни джанти и т.н. + един нов черен Ягуар XF. Черното си е вечна класика, красиво, стилно и винаги модерно ( като малка черна рокля при жените:) ), просто съм го имал вече ( а и много се нагрява лятото + в София и при най-лекия дъждец колата заприличва все едно не си я мил с месеци).
Винаги съм искал червено БМВ...е, начесах и тая краста:)
На няколко пъти ми се случва по-млади фенове да ми казват: всичко е страхотно, ама защо тия карета? ами защото съм на такъв етап от живота си, СЕГА харесвам карета, блейзера ми е на карета ( и кожички на лактите - едно време ми бяха много смешни и обект за подигравки...ама едно време), играя голф с кариран каскет, един от парфюмите ми е Бърбъри. След година или две може да съм в синия или бембения си период и колата ще е друга.
Колата съм я правил за една мноооого малка таргет група - за себе си. Не е проектирана за конкретно шоу, възрастова група или конкретен бранд, и за това е строго къстъмизарана - за моя милост. Много благодаря на всички колеги, които харесват работата ми, проекта излезе и по международни сайтове, вестници...наскоро ме спряха полицаи, защото говорех по мобилния - и те го били знаели това БМВ, поразгледоха го с интерес и ме пуснаха, та всичко това е чудесно, но е по-скоро щастлив страничен ефект, колата просто по задание не е проектирана за масовия вкус. Затова и комбинацията дърво с пластмаса - много си ме кефи, а и пластмасата е с визия на кожа и се връзва, поне според мен и ми дава точната доза лукс, но в малък автомобил, мога да си купя и седмица - тя си има дърво фабрично, но не искам да се движа с тоя кораб из натоварена София ( макар, че скоро ми се роди трето дете и май ща не ща ще имам и кораб ).
За стелката - много ме дразни, пречупи се по нейна си логика и така си остана, добре че си уших три комплекта, та си ги сменям.
 

Тук пускам и малко снимки от последната фотосесия, станаха много хубави:











   












Юни 14, 2014, 23:08:16
Отговор #56

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
освен КРАСОТА друго няма какво да кажа,салона е номер 1 >:D

Юни 14, 2014, 23:27:47
Отговор #57

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Изумителен е наистина тоя салон  :D Колега ,ориентировъчно колко излиза направата му ако не е тайна?

Юни 15, 2014, 00:31:20
Отговор #58

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Поздрави.

П.П.
За табелките /с логото/ на седалките по едно време ми стана ясно ,че не си обърнал внимание на това че са зашити на различично ниво и затова не си се върнал във Вилнер за рекламация.

Все пак не си ги шил ти ,така че твоята вина е 0.

Юни 15, 2014, 00:59:20
Отговор #59

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18165
  • Йордан Георгиев
Моята единствена критика може би е за това изключително тъмно фолио на задната част от купето.
По лично мое мнение по-пропускливо светлина фолио преливащо се с финно тониране (затъмяване) на предните врати би било по-стилно :)