Автор Тема: Тунинг BMW  (Прочетена 43827 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 15, 2014, 01:17:11
Отговор #60

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Моята единствена критика може би е за това изключително тъмно фолио на задната част от купето.
По лично мое мнение по-пропускливо светлина фолио преливащо се с финно тониране (затъмяване) на предните врати би било по-стилно :)

Абсолютно си прав, човека дето го монтира ме подведе леко, в момента който го видях, не ми хареса. После бях тръгнал да го свалям сам, но ме разубедиха, че ще се накъса и ще остане лепилото. И от тогава все се каня да го сменя и все не остава време .

Юни 15, 2014, 20:56:11
Отговор #61

Неактивен moskvich3v1

  • Публикации: 160
  • Четырехфарник
На мен не ми харесват фаровете, стоповете и хрилете на калниците. Също салона е малко претруфен за вкуса ми, но все пак не е правена за мен.
Никога не бих сменил оригинални лупи за китайски. Като цяло мисля, че ОЕМ тунинг е по-красив за тези машини.

А хриле освен на М-ка, стоят като подарени(лично мнение)
Иначе поздравления, колата е направена изключително качествено. :)
Old but gold.. :)
408-68г.408И-70г.412-74г.2140Д-82г.2140Д-84г.

Наличие турбонадува: есть

Юни 15, 2014, 23:18:47
Отговор #62

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18175
  • Йордан Георгиев
Абсолютно си прав, човека дето го монтира ме подведе леко, в момента който го видях, не ми хареса. После бях тръгнал да го свалям сам, но ме разубедиха, че ще се накъса и ще остане лепилото. И от тогава все се каня да го сменя и все не остава време .

От друга страна пък се връзва с предните и задни светлини, джантите и самият цвят на купето.
Но все пак смятам, че тази "мода" с абсолютното затъмяване на задните прозорци с най-тъмното възможно фолио си остава единствено подходяща за "баничарки" със стъкла :)
Но това са едни такива финални щрихи, които наистина искат свободно време.

Юни 16, 2014, 00:11:53
Отговор #63

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Ами уж фолиото беше 75% "само", а наистина стои като най-тъмно. След две седмици излизам ваканция и ще си поиграя с дреболиите.

Юни 16, 2014, 15:01:42
Отговор #64

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Един от малкото случаи, в които колата изглежда по-добре на живо, отколкото на снимки, колкото и да е професионално направена фотосесията... това в най-голяма степен важи за салона. Като го видях първо на снимките си помислих "няма такава шарения", но след като имах възможността седна лично вътре и усетих уюта му, почувствах се някак по домашно му сякаш "по чехли", а не като в заводските изпълнения - все еднакво "студени" и в най-добрия случай остават усещане за луксозен офис :)

п.п. това наистина трябва да се пипне и усети на живо... Стефан е не случайно професионалист в интериорния дизайн
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 15:15:53 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 16, 2014, 15:20:51
Отговор #65

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Изключително рядко някой успява да постигне уют и стил с претапициране на салон.
Е, Стефчо е успял.

Много приятна атмосфера се е оформила с дървените елементи по таблото. Чак не ми се слиза като се возя. (това да не го прочетат от Алфа форума само, че ще ме линчуват хехе).

145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юни 16, 2014, 19:50:32
Отговор #66

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Благодаря и на Митко, и на Митко :) А тоя салон може да се постигне и в Алфа - хем ще ти е кеф, хем ще си останеш нелинчуван:)

Юни 16, 2014, 22:19:59
Отговор #67

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Е, то може и в Шкода да се постигне... ама май ще излезе по-скъпо от самата кола :)) Пък и аз не обичам да се чувствам прекалено уютно в колата, освен ако някой друг не ме вози...  апропо - айде де, кога пак ще правим среща, та да ме повозиш ;D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 17, 2014, 00:34:46
Отговор #68

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
аз също много обичам карето, дори за предния ми проект - мерцедес 124 купе, издирих идеално запазен спортлайн салон с класическо бенцово каре ...сега като си я гледам по снимки ми липсва кочината...




Юни 17, 2014, 19:37:08
Отговор #69

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Била е много хубава, изглежда да е била доста стегната и поддържана! Пак да си направиш такава. Наистина ли е била AMG? И при БМВ през втората половина на шейсетте и началото на седемдесетте е имало салони с каре, предимно в сиво-синята гама.