Автор Тема: Opel Rekord C 1969 2-door sedan - от 1.7 към 3.0  (Прочетена 16572 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Ноември 08, 2013, 17:24:40
Отговор #10

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Второто май наистина е Комодор, ама ми го изплю Гугъла като търсех снимки на Рекорд С. Такива ББС-ки има и 4х100 15-ки, даже наскоро се чудех относно едни реставрирани за около 300 лв. комплекта, но за моите коли не са най-подходящите, а и фланци трябват. Запазил съм снимка, ако те заинтригуват може да изровя и обявата, май в Тунинг форума се въртеше преди няколко месеца

Лошото само, че май цветово не са много подходящи за червена кола
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 09, 2013, 13:10:40
Отговор #11

Неактивен 30e

  • Публикации: 478
    • http://opelclub.bg/
Аааа тия Майната /flux/ ги гушна май :)
Fuck the Coca, Fuck the Pizza, all we need is six v redica - powered by Fanatic

Ноември 09, 2013, 14:02:32
Отговор #12

Неактивен flux

  • Публикации: 169
Аха... При мен са, ще са за кафявата кола.
Ако някой се интересува може да се разберем за другите, които в мемента са на колата...

Иначе рекорда си е готин. Поздравления. 6-така си му приляга.
Екстра, че го возиш евридей.... Не може само по гаражи да са тея коли.

Поздрави,
Пламен

Ноември 09, 2013, 19:49:35
Отговор #13

Неактивен b700

  • Публикации: 117
Качи снимки на другите джанти тук в темата,като се извинявам,ако е нахално.

Ноември 10, 2013, 14:51:18
Отговор #14

Неактивен Shiban_Dostaw4ik

  • Публикации: 153
Да интересувам се от тези джанти, но за момента ще се въздържа.... Вчера вечерта до като съм бил на работа са ми обрали гаража.... Лошото е че подозирам няколко човека, поради това че само те знаеха какво и къде точно се намира....

Февруари 03, 2014, 17:51:45
Отговор #15

Неактивен Shiban_Dostaw4ik

  • Публикации: 153
Новата година започна и нови интереси избиха в главата.... Решил съм да подменя седалките си вътре със седалки от Сааб 9-3. Вие колеги какво мислите? Идеята идва от това, че има и други такива коли, с тези седалки. В събота ще ходя да гледам и да пробвам едни. Приятел ми ги е запазил, даже и кожата е слонова кост каквато исках да правя на моята кола :)

Февруари 03, 2014, 20:25:09
Отговор #16

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Ако ти дойдат на добра цена взимай. Оригиналната Сааб-ска кожа е страшно качествена. Обаче са малко плоски и изпускат в завоите.

Февруари 03, 2014, 20:53:53
Отговор #17

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Teматично - SAAB са част от GM. :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Февруари 04, 2014, 11:39:21
Отговор #18

Неактивен flux

  • Публикации: 169
Аз лично се кефя опела да е със седалки от опел, с мотор от опел, е радиаторчето на парното от VW е друга тема....

Не зная твоите седалки какви бяха. В Пловдив съм виждал два такива рекорда- едните са с подглавници и са ужасни, на другия бяха синя кожа- много добре изглеждаха и бяха прилично запазени. Все пак зависи ти каква визия търсиш.

Поздрави и качи снимки, ако мериш седалки.

Февруари 04, 2014, 23:05:45
Отговор #19

Неактивен Shiban_Dostaw4ik

  • Публикации: 153
Аз лично се кефя опела да е със седалки от опел, с мотор от опел, е радиаторчето на парното от VW е друга тема....

Не зная твоите седалки какви бяха. В Пловдив съм виждал два такива рекорда- едните са с подглавници и са ужасни, на другия бяха синя кожа- много добре изглеждаха и бяха прилично запазени. Все пак зависи ти каква визия търсиш.

Поздрави и качи снимки, ако мериш седалки.

Харесвам си седалките, но за момента ще сложа други които ще са малко модерни, но няма да загрозят колата :) За да направят точно същите седалки с които съм, тоест да се претапицират, защото са в ужасно състояние ми искат 4творно над цената от Сааб-а....
И понеже съм решил, че немога да седа вече със скръстени ръце новата 2014 година съм решил да си продължа обучението. Твърде много се застоях, а годините не чакат...