Автор Тема: Opel Rekord C 1969 2-door sedan - от 1.7 към 3.0  (Прочетена 16567 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 05, 2014, 13:50:39
Отговор #20

Неактивен flux

  • Публикации: 169
Има един рекорд с Пордавалник - 4 врат. Можеш да видиш какви са неговите.
Знам и едно комодоре в Пловдив, но не съм виждал салона. Все пак не е лоша идея за мостове- ако имаш нужда, все пак си 6-так.

Февруари 05, 2014, 21:20:55
Отговор #21

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Харесвам си седалките, но за момента ще сложа други които ще са малко модерни, но няма да загрозят колата :) За да направят точно същите седалки с които съм, тоест да се претапицират, защото са в ужасно състояние ми искат 4творно над цената от Сааб-а....
Добре си го решил, тъкмо така ще запазиш оригиналните в добро състояние ако решиш един ден да връщаш колата в заводския и вид... ти нали си я караш ежедневно? Тези дни се разминах с теб май по Св. Наум, но нямаше как да ме познаеш, понеже не бях с ретро кола... :) Домързя ме да слагам зимните гуми само за 1 месец и в това време не смея да карам... пък и акумулатора не е първа младост.

п.п. flux, ти нали щеше да качваш снимки на старите си джанти, дето вече са ти ненужни?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 06, 2014, 00:43:50
Отговор #22

Неактивен Shiban_Dostaw4ik

  • Публикации: 153
Да минах по Св. Наум, за да се срещна с едно друго опелче, като мен и една Волга газ 24. Както се казва за по бира 1, 2 максимум :) Аз съм с летни гуми и доста внимавам... А иначе работя в пицария Доминос на Южен парк и там колата можеш да я видиш почти всеки ден след 17.30 на едно паркингче зад Зеко заведението :) Имат камери и затова се паркирвам в техния обхват :D


Седалки ще снимам в събота. Тогава ще ги наложа,за да видя всъщност какво ще се получи.

Февруари 06, 2014, 11:09:54
Отговор #23

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Стягай се за Калояново момче...Оправи си отпуската, за да не идвам до пицарията с винкела  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 06, 2014, 12:20:47
Отговор #24

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
В Перник не сменихте ли винкела за нещо по модерно, или традицията задължава :D

Февруари 06, 2014, 13:19:09
Отговор #25

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Трябва да спазваме традицийте, иначе Калашник и Драгунофф имам.... ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 06, 2014, 16:06:21
Отговор #26

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
А разрешително имаш ли бре Влади? Малко си избързал май с тия пушкала, още не са приели закона да можеш да пуцаш на воля по крадците у дома. Моите жеУеза поне всичките са законни документално, друг е въпроса какви тунинги имат и дали гърмят само с разрешените боеприпаси >:D

Да минах по Св. Наум, за да се срещна с едно друго опелче, като мен и една Волга газ 24. Както се казва за по бира 1, 2 максимум :) Аз съм с летни гуми и доста внимавам... А иначе работя в пицария Доминос на Южен парк и там колата можеш да я видиш почти всеки ден след 17.30 на едно паркингче зад Зеко заведението :) Имат камери и затова се паркирвам в техния обхват :D
Аааа, значи ти си от ония кеУемета, дето все се опитват пресичайки да ми се метнат под гумите, като тръгвам с мръсна газ от светофара на Витошка :)) Ако ти е разрешено в раб. време може да мина да пийнем по бира, щото съм ти почти комшия ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 07, 2014, 01:37:28
Отговор #27

Неактивен Shiban_Dostaw4ik

  • Публикации: 153
А разрешително имаш ли бре Влади? Малко си избързал май с тия пушкала, още не са приели закона да можеш да пуцаш на воля по крадците у дома. Моите жеУеза поне всичките са законни документално, друг е въпроса какви тунинги имат и дали гърмят само с разрешените боеприпаси >:D
Аааа, значи ти си от ония кеУемета, дето все се опитват пресичайки да ми се метнат под гумите, като тръгвам с мръсна газ от светофара на Витошка :)) Ако ти е разрешено в раб. време може да мина да пийнем по бира, щото съм ти почти комшия ;)

Ако искаш опитай, най-много да ти опуна енда пица, че съм вътрешен :) Ако утре минаваш да е след 18.00 :)

Февруари 07, 2014, 18:07:56
Отговор #28

Неактивен flux

  • Публикации: 169
Пица, бира - екстра звучи. Май най- добре организация за другата седмица?

Октомври 19, 2015, 09:41:41
Отговор #29

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3495
Еее,Марто!
Най-сетне отново в движение!
 8))