Автор Тема: МУЗИКА  (Прочетена 369726 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 06, 2013, 18:51:09
Отговор #640

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Жоре, доста рехаво откъм публика май? Учудва ме за концерт на ФСБ честно казано.

Септември 06, 2013, 20:54:03
Отговор #641

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Жоре, доста рехаво откъм публика май? Учудва ме за концерт на ФСБ честно казано.

Миналата година по същото време на същото място беше концерта ФСБ симфони с Пловдивския симфоничен оркестър.
Стадиона се пукаше по шевовете. Имаше и правостоящи. Много добър концерт стана. Нов прочит на песните на групата с уникални аранжименти за симф. оркестър. Мн. яко беше.
Тази година половин сектор остана празен. Сектора, за който говоря се вижда на първата снимка, но това е един час преди концерта. После се позапълни, но не на цяло. Всичко останало беше фул.
Вижда се отдръпване на публика. Не знам защо. Или хората няма възможност да дойдат. Иначе ФСБ бяха посрещнати и изпратени подобаващо. Продължителни аплодисменти и овации и два биса накрая.
И те самите си казаха, че на Античния театър има атмосфера и е любимото им място за концерти.
Имам само една забележка: Звукът беше ужасен/а това никак не е малко/, прекалено силен и не балансиран. Особено на вокалите.
Под мен беше пулта с тон режисьора, който се кефеше и денсеше. Идваше ми да му скоча на гърба и да му напукам врата! Тъпак глух!
Още ми пищят ушите >:D
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Септември 06, 2013, 21:00:13
Отговор #642

Неактивен DEYAN IYI

  • Публикации: 617
  • Polski FIAT 126p & MZ ES 150 & ВАЗ 21061
    • Форум на Малките Фиати
Премерено на око около 2/3 от Античния беше пълен, да речем при голям интерес можеше да побере още толкова. В никакъв случай не изглеждаше празно. Много ми хареса, че хора на видима възраст около 60 пееха и се радваха най-много, явно много корави стари фенове :) И млади имаше, разбира се. Групата се раздаде, свири към 2 часа и половина. След разбор на събитието стигнахме до констатацията, че диджейчето на пулта повече си денсеше, отколкото да си гледа работата, ама може и заради Стената да сме станали много взискателни  :winktongue:

В Майнатаун следва Полинеро Рок Фест 2013 12-15 септември. Язе съм на последната вечер - блусарската.

Айде, поздрав!

http://www.youtube.com/watch?v=uvKn5b93CSw
Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Форум на Малките FIAT 126&500

Септември 06, 2013, 21:11:14
Отговор #643

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
.... ама може и заради Стената да сме станали много взискателни  :winktongue:.....

Не ми припомняй за Стената щот.... >:D
Ние по рождение сме си такива взискателни. Звука беше ужасен! И ти мн. добре го знаеш това. Чак от сила изкривяваше. Смятай тази уредба, за да изкриви, колко трябва да е надута. И друг път съм бил на концерт на ФСБ, такова чудо не е било.
Както е тръгнало, белким на блусарската вечер да сме заедно, ама не се знае дали ще се класирам. По скоро не.

« Последна редакция: Септември 06, 2013, 21:19:02 от joro-120L »
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Септември 06, 2013, 21:27:07
Отговор #644

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Не може комерсиален ди джей да озвучава музика , която не разбира и която е съставена от субект
и инструменти.Абсурд и анахронизъм , та рока е музика с душа!  :)) :D O:-)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Септември 06, 2013, 21:49:27
Отговор #645

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
...Под мен беше пулта с тон режисьора....

Кире, някъде да съм написал диджей? Не го слушай Деян кви ти ги разправя.
Момчето си стоеше неотлъчно на пулта. Явно толкова си може. А денса му се заключаваше в местене от крак на крак.
ФСБ са музиканти от висока класа. Професионалисти. И имат слух.  Допускам, че никой от тях не е застанал там където ще бъде публиката и не е проверил как е звука, а са се доверили на някой служител. Друго обяснение нямам.
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Септември 06, 2013, 22:28:25
Отговор #646

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
 Идваше ми да му скоча на гърба и да му напукам врата! Тъпак глух!
Още ми пищят ушите >:D
[/quote]
е хубаво , де. :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Септември 06, 2013, 22:44:32
Отговор #647

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Идваше ми да му скоча на гърба и да му напукам врата! Тъпак глух!
Още ми пищят ушите >:D

е хубаво , де. :)

Не знам с каква цел използваш цитата  и какво искаш да кажеш.
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Септември 06, 2013, 23:18:41
Отговор #648

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Не знам с каква цел използваш цитата  и какво искаш да кажеш.
Изнервил те е. И в Смолян имаше концерт на Сигнал , озвучен от озвучител , некомпетентен по този вид музика. :)
Нищо , Жоро , знам че си прочувствен на този жанр музика.
Наздраве!
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Септември 06, 2013, 23:32:16
Отговор #649

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Кире, аз иначе съм търпелив човек >:D, но този момък/младеж/ провали концерта на тези перфектни музиканти.
На общия фон, като пресилено ниво на звука, Вокалите във високите си тонове заглушаваха инструментите. Можеш ли да си представиш са каква какафония става въпрос?  Гледах и не вярвах на ушите си.
И на второ място, тези децибели трябваше да ги търпя в продължение на 2.30 часа. Без майтап, още ми пищят ушите.

Поздрав :)

Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.