Автор Тема: Изоставени по света  (Прочетена 581932 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Юли 30, 2014, 11:24:43
Отговор #630

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811

Е, аз виждащите се тук складирани за закрито, в разните там хамбари и сгради /особено на снимката дето е с Поршето 935 много ми харесват гредите и въобще дизайна на тавана на тая плевня/, рейсинг бегачки пистарки и рали коли от Група Б, както и по-долу колекцията от състезателни и ГТ Ферарита от края на 50-те и 60-те, не бих ги нарекъл въобще изоставени.
Можем да кажем най-много, че по метод на съхранение са- Барн файнд примерно.

Но за сметка на това, на по-долните снимки на уличните Ферарита, особено изоставеното навън сиво къса база Пининфарина 250 ГТ 2 местно купе, пък и даже Мондиала зарит в сняг, направо избиват рибата като отношение.  O:-)

Според мен, предвид на качването тук на доста голямо количество интересни снимки на комплектни запазени коли, съхранявани на закрито /които все пак доста се различават от хвърлени навън гнили и криви и със счупени стъкла коли/, в интерес на обективността трябва да се въведе от някой от модераторите отделна тема за такива на закрито пазени тужурки, с примерно заглавие, да кажем:
- Намерени в Плевни.  :D

За мен лично имат неустоимо привличане такива леко захабени, но по-принцип здрави и прави коли, покрити с бали или стръкове слама, или даже птичи тор.  :))

пп. А сниманата синя кола с англ. номер ВВВ 9В е доста рядко Масерати Куатропорте 1 серия.

Юли 31, 2014, 09:58:06
Отговор #631

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев











Юли 31, 2014, 21:44:17
Отговор #632

Неактивен Countach

  • Публикации: 768





BMW 320CI  '04

Юли 31, 2014, 23:23:16
Отговор #633

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Малее, виждла съм даже на живо и гнили 3.0 ЦС-и, вкл и ЦСЛ, виждал съм и гнили Алфи 2600, то у нас. Ама оригинален както се вижда по-късен ЦСЛ, от версията със спойелрите, така нар- Батмобил ЦСЛ, така да бъде изоставен, както и оригинален Алфа 2600 или 2000 Спидер, направо не мога да повярвам.  O:-)
А някой колега колата вдясно на Алфата 2600 Спидер, един бежав седан/или пък купе, приличащ на Джаг ХЖ6, от който се вижда левия калник, може ли да я идентифицира /разположена е пред една малка Симка седан/?
Мисля че не е Джаг обаче.  :-\

Август 01, 2014, 10:33:59
Отговор #634

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
А някой колега колата вдясно на Алфата 2600 Спидер, един бежав седан/или пък купе, приличащ на Джаг ХЖ6, от който се вижда левия калник, може ли да я идентифицира /разположена е пред една малка Симка седан/?
Мисля че не е Джаг обаче.  :-\

Люси, мисля че не е Джаг, защото има малък кръгъл мигач встрани в предната част на калника. Повече съм склонен да мисля, че е нещо италианско, но от тази оскъдна информация и ъгъл на снимката е доста трудно да се определи със сигурност каква е колата ... само можем да догатваме :)
А за колата пред него, където викаш Симка седан, не е Симка, а е Fiat 1100 R ;)
Приличат си с цялостния силует, но на Симката кръглите стопчета са по-ниско разположени спрямо лайстната по профила на купето и има голям ръб на капака слизащ към тях, а на Фиата са по-високо разположени почти до нивото на лайстните и буферите на бронята са големи като този на снимката. :)

   Fiat 1100 R        Simca 1300
« Последна редакция: Август 01, 2014, 10:38:09 от dan4oteto »

Август 01, 2014, 10:39:40
Отговор #635

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев





Август 02, 2014, 17:37:07
Отговор #636

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев











Август 02, 2014, 20:02:54
Отговор #637

Неактивен Countach

  • Публикации: 768








BMW 320CI  '04

Август 03, 2014, 22:36:09
Отговор #638

Неактивен Countach

  • Публикации: 768








BMW 320CI  '04

Август 03, 2014, 22:52:09
Отговор #639

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Люси, мисля че не е Джаг, защото има малък кръгъл мигач встрани в предната част на калника. Повече съм склонен да мисля, че е нещо италианско, но от тази оскъдна информация и ъгъл на снимката е доста трудно да се определи със сигурност каква е колата ... само можем да догатваме :)
А за колата пред него, където викаш Симка седан, не е Симка, а е Fiat 1100 R ;)
Приличат си с цялостния силует, но на Симката кръглите стопчета са по-ниско разположени спрямо лайстната по профила на купето и има голям ръб на капака слизащ към тях, а на Фиата са по-високо разположени почти до нивото на лайстните и буферите на бронята са големи като този на снимката. :)

   Fiat 1100 R        Simca 1300


Хха, я гледай ти колко са подобни тоя Фиат, и визираната от мен Симка.

А тоя жълтия Астон ДБ7 /съдейки по задните странични стъкълца и по фаровете, това е от редките Загато ДБ7 модели, отзад се виждат и още цели седем броя Загато каросерии, шест жълти и една тъмна/, така да е изоставен, предвид че е отн. новичък модел, а и съдейки най-вече по окраската, е бил жертва на краштестове или някакви подобни сертификационни изпитания.

Да ги пратят от Кралството тия няколко ДБ7-ци като Джънк насам,  :)) ще им оправим поне видимите каросерийни дефекти /на мен нещо на тоя предния ми се вижда удряната част отзад, а нa eдна от задните коли вече предния капак изглежда смачкан/.

А такова същото Поршенце 928 имаме хвърлено и тук по Шопско в село Волуяк, даже е и същия цвят.
« Последна редакция: Август 03, 2014, 23:13:43 от USfan »