Автор Тема: Изоставени по света  (Прочетена 582251 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Август 04, 2014, 00:36:58
Отговор #640

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
А тоя жълтия Астон ДБ7 /съдейки по задните странични стъкълца и по фаровете, това е от редките Загато ДБ7 модели, отзад се виждат и още цели седем броя Загато каросерии, шест жълти и една тъмна/, така да е изоставен, предвид че е отн. новичък модел, а и съдейки най-вече по окраската, е бил жертва на краштестове или някакви подобни сертификационни изпитания.

хаха Люси, с риск да ме намразиш, но отново ще те поправя :)
Астъните не са Загато изпълнения! Загато имат една характерна тяхна визия, а тя е при вариантите купе да има характерните две издутини на тавана слизащи плавно към задната част на колата. И Загато Астъните отзад са с единични къргли светлини :) Има и чувствителни разлики в предницата, а и в профила на автомобила.
Тези Астъни съдейки по цвета и характерната маркировка по колата са краштестови. Този на преден план е удрян отзаде, а на някои от другите на заден план си личат челните им удари.

Наскоро по Дискавъри даваха за краштестове на суперкарите и по-конретно на Koenigsegg. Понеже колата е супер скъпа и от Кьонигсег им отпуснали само едно купе ... та имаха задачата с това едно купе да го облъскат максимално отвсякъде за да си направят там техните анализи  :D

Иначе за мен лично DB7 Zagato заедно със стария (първия) Vanquish са най-красивите Астъни :)



И последното им творение V12 Zagato, което също е невероятно красива кола!!!

« Последна редакция: Август 04, 2014, 01:20:41 от dan4oteto »

Август 04, 2014, 14:54:36
Отговор #641

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев









Август 05, 2014, 23:51:37
Отговор #642

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев





Август 07, 2014, 21:17:33
Отговор #643

Неактивен Countach

  • Публикации: 768















BMW 320CI  '04

Август 12, 2014, 00:09:25
Отговор #644

Неактивен Countach

  • Публикации: 768






BMW 320CI  '04

Август 12, 2014, 09:37:08
Отговор #645

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев

Август 12, 2014, 14:22:15
Отговор #646

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Бреим таиа сбирка от Косуорти Ескорти и Сиери белите, е мнго иака.  :D

А па по нагоре, е на снимката на двата еднакви Плимута Супербирд, чудиа се дали са оригинали. ;)
Може би са реплики, като гледам големите садни стакла - в оригиналите са мислиа по малки и по наклонени садните стакла.

хаха Люси, с риск да ме намразиш, но отново ще те поправя :)
Астъните не са Загато изпълнения! Загато имат една характерна тяхна визия, а тя е при вариантите купе да има характерните две издутини на тавана слизащи плавно към задната част на колата. И Загато Астъните отзад са с единични къргли светлини :) Има и чувствителни разлики в предницата, а и в профила на автомобила.
Тези Астъни съдейки по цвета и характерната маркировка по колата са краштестови. Този на преден план е удрян отзаде, а на някои от другите на заден план си личат челните им удари.

Наскоро по Дискавъри даваха за краштестове на суперкарите и по-конретно на Koenigsegg. Понеже колата е супер скъпа и от Кьонигсег им отпуснали само едно купе ... та имаха задачата с това едно купе да го облъскат максимално отвсякъде за да си направят там техните анализи  :D
Иначе за мен лично DB7 Zagato заедно със стария (първия) Vanquish са най-красивите Астъни :)

Ха, прав си, не са Сагато ДБ7.  :)
Исдувките на покрива и ас видиах, че ги ниама.
Ама поне на мен, садеики и по васдухотоводите отстрани в предните калници, и по страничните садни просорчета, тип именно като на Сагато леко остро сваршвашти в садниа раб, не ми приличат тиа бодита и на обикновени ДБ7.
Та какви бодита ште са тогава/  :-\
Може би са никакви нереалисирани в происводство опити са мид-лифт на модела ДБ7, леко по тертипа на Сагато в детаилите...

Иначе и ас си помислих, че е абсурд 6-7 броиа редки Сагато бодита да ги батардисват обшто са краш тестове.  O:-)
« Последна редакция: Август 12, 2014, 14:34:54 от USfan »

Август 13, 2014, 16:59:36
Отговор #647

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев









Август 16, 2014, 21:57:25
Отговор #648

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев











Август 19, 2014, 20:11:17
Отговор #649

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев