Автомобили > Американски автомобили

Chrysler Le Baron turbo 1989

<< < (2/3) > >>

Chevy:
Добре дошъл и честито за ЛеБарона :) аз 2012-та щях да си взема същия с турбо мотора но имаше проблеми с документите му и се отказах.
Да си я караш със здраве и безаварийно ;)

didotooo:
Май се бъркам ,колата за която говоря е във Варна до пожарната ,извинявам се  :)

Bavarcho:

--- Цитат на: didotooo в Януари 27, 2014, 11:11:19 ---Май се бъркам ,колата за която говоря е във Варна до пожарната ,извинявам се  :)

--- Край на цитат ---

Объркал си се  :) Колата я закупих есента (края на септември да е било, трябва да видя) от Германия и от тогава седи прибрана в гараж. Със свалено турбо е така че не е карана.
Не съм особен фен на американското (на баварското съм фен, личи си по ника) но колата ми допадна, а и я спазарихме на прилична цена .Ще се повозим като я стегнем и вероятно ще я пусна на пазара, макар че не знам дали ще има интерес в България.

Bavarcho:
Главата беше занесена за обслужване, но се оказа че има един крив клапан който не мофа да открия никъде :-\ В Балкан стар ходих извадиха ми цени за клапан и гумички, но ги нямат и не могат да ги поръчат...  Шах и мат. А ми остана само да направя главата :-\

peter 1978:
Колега в Рок ауто ще са стотинки.
http://www.rockauto.com/catalog/x,carcode,1065035,parttype,5544
Има и фирма която може да ти ги достави за две три седмици и няма да ти излезе скъпо, защото клапан и гумички са леки.
Има е един човек в БГ, който може и да има клапани. Пиши ми ЛС да ти дам координати, че сега ги нямам при мене.
Поздрави

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия