Автор Тема: Mercedes-Benz 220S 1965 г. - нова-стара придобивка!  (Прочетена 26679 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 13, 2014, 01:34:54
Отговор #40

Неактивен Жорката

  • Публикации: 54
Благодарско момчета!!!  По колата са работи усилено но зъкасвам с времето което мога да и отделя. За момента  доста неща се направиха.Свален е задния мост сменени  са тампоните  всичко е изчистено и боядисано . Предния мост всъщност е почти готов Имам проблем със спирачните апарати от дългото стоене са ръждясали гумичките направо ги няма ;) В момента правим нови буталца до няколко дни ще са готови. Утре качвам пружините  ........ще качя снимки ! Да успокоя и колегата  СЛАВКОВ- Друже ;) скоро няма как да се свърши тази  тема   ;) Понеже колата си я правя  сам  понякога направо изтръпвам като видя колко много работа има.Пожелавам на всички успех!

Май 13, 2014, 01:49:19
Отговор #41

Неактивен slavkov_e21

  • Публикации: 45
  • BMW 316 e21
Благодарско момчета!!!  По колата са работи усилено но зъкасвам с времето което мога да и отделя. За момента  доста неща се направиха.Свален е задния мост сменени  са тампоните  всичко е изчистено и боядисано . Предния мост всъщност е почти готов Имам проблем със спирачните апарати от дългото стоене са ръждясали гумичките направо ги няма ;) В момента правим нови буталца до няколко дни ще са готови. Утре качвам пружините  ........ще качя снимки ! Да успокоя и колегата  СЛАВКОВ- Друже ;) скоро няма как да се свърши тази  тема   ;) Понеже колата си я правя  сам  понякога направо изтръпвам като видя колко много работа има.Пожелавам на всички успех!

хаха, така е колега, понякой път наистина работата ти се струва повечко, но в крайна сметка това ни прави щастливи по някакъв начин, особено крайния резултат O:-) Та разбира се, изречението ми беше с доза ирония, относно това етмата да не свършва скоро..  :) Още веднъж, успех ии следя с огромен интерес  :)

Май 14, 2014, 21:50:44
Отговор #42

Неактивен Жорката

  • Публикации: 54
Привет на всички - малко снимки от днес.....                

Май 14, 2014, 22:04:41
Отговор #43

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
леле много яко.................. :)
 

Май 18, 2014, 20:07:59
Отговор #44

Неактивен batmin

  • Публикации: 80
Браво наистина перфектна работа,би ли споделил от къде поръча/направи прагове,и на мен ми трвябват?

Юни 10, 2014, 22:35:00
Отговор #45

Неактивен Жорката

  • Публикации: 54
Привет на   всички . Вече сме с двигател.......  Когато оправях документите /за двигателя/ говорих със човека който знае историята на колата той някоко пъти ме увери че не се налага никакъв ремонт на двигателя  Колата до последно си е вървяла спряла се  е за кърпене и повече не е тръгнала .Аз обаче реших да проверя -махнах картера проверех основните лагери там нещата са супер промих маслената магистрала нов маслен филтър нова водна помпа.Проблем са ми карбураторите .. :-\ Нямам никакви части за тях От донора гледам да не пипам нищо щото не съм наясно какво ще се случва с него. Та това е за сега продължаваме нататък!                                                               

Юни 10, 2014, 23:54:35
Отговор #46

Неактивен 136

  • Публикации: 546
Красота  :)

Юни 11, 2014, 08:59:17
Отговор #47

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Наистина колата става чудесна.Колега ,защо не свалиш капака на клапаните на двигателя и да му удариш едно кече и малко полирпаста? Става бързо а резултата , ще те изненада приятно.

Юни 11, 2014, 19:33:15
Отговор #48

Неактивен Жорката

  • Публикации: 54
Благодаря друже !Това съм решил да го направя накрая  ;) нещо като .....последното нещо преди да затворя капака :P  лустрото е задължително .В интерес на истината  пробвах в задния край  с полирпаста наистина има ефект .

Юни 15, 2014, 21:32:42
Отговор #49

Неактивен LARISA

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
търся части за мерседес 190Д 1962 год