Автор Тема: Ежедневни приказки  (Прочетена 173801 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 15, 2011, 22:31:42
Отговор #70

Неактивен krankenstein

• Публикации: 6762
Не се смейте, виждал съм го с очите си от страна на по-възрастни дами спрямо по-млади момчета... добре, че вече не спадам към последната категория :)) А от мъжки набези знам само един начин да се защитя - по мъжки >:D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 15, 2011, 22:54:30
Отговор #71

Активен fulcrum

• Публикации: 3768
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Не съм заклет пуритан.
НО оооо.....много жалко за изкривеното подсъзнателно мислене, пренесено и в медийното пространство! :(
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Октомври 15, 2011, 23:05:49
Отговор #72

Неактивен krankenstein

• Публикации: 6762
Да се върнем на автомобилната тематика - по-скоро бих подкрепил закон, забраняващ разходките на разголени дами по улиците, които създават предпоставки за ПТП  C:-)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 09, 2012, 14:41:15
Отговор #73

Неактивен rado125

• Публикации: 93
Не знам колко хора притежават тази книга,но тя е изключително интересна.Има почти всички коли от 1945 до когато е издадена книгата.Ето главната страница и няколко от колите които са вътре.Съжалявам че са снимки,но нямам скенер и за качеството им-с телефон са

Февруари 11, 2012, 23:47:41
Отговор #74

Активен Speeder

• Администратор
  • Публикации: 4563
Аз също я имам.
Да, има интересни снимки, но като цяло е лаишки представена.

Чудесна е за обща култура и разлистване сред приятелска компания. :)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0

Февруари 17, 2012, 02:15:45
Отговор #75

Неактивен YoungtimerE30

• Публикации: 31
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=2&t=257352 , Колеги искам да ви представя тази тема от бмв форума,просто ще падна от стола от смях..прочетете я до края наистина си засужава и си изкажете мненията  :D

Февруари 17, 2012, 08:44:36
Отговор #76

Неактивен Teodor

• Публикации: 1013
 :)) То това си е фейлетон, а тези  след това, как кълват на царевица...  :))

Февруари 17, 2012, 10:40:14
Отговор #77

Неактивен hydrometalique

• Публикации: 1734
    • http://www.dsclub-bg.com
За съжаление голяма част от реалностите ни е такава.
Отчетох обаче високата писмена и словесна култура на автора на темата. Момчето / или момичето/ или е с по-височко образование, или не е младеж. Постройката на разказчето дори е в издържана форма, има си всички характеристики на добро произведение, па макар и да има съмнения за истинност. Най-важното е , че ефектът, който предизвиква е предугадим и неизненадващ. Напротив - още на втора-трета страница се разгарят страсти точно от типа на описания сюжет и мерене на ... предмети. Жалко за всичко - и за описаната случка, която си е факт, както и за реакциите ...

Февруари 17, 2012, 11:40:09
Отговор #78

Активен koruderliev

• Публикации: 2008
...eee този вместо да виси по кафетата да започне да си издава творбите :) дар слово си има :)
Пепи, огледай се из другите форуми, че следващия път ми се чете нещо такова: "Привечер е. Слънцето бавно се е устремило към хоризонта. Безкраен път покрай плажа. Аз си карам моя Авентадор, а отзад приятелчето с Контача..."

Февруари 17, 2012, 15:55:47
Отговор #79

Неактивен YoungtimerE30

• Публикации: 31
...eee този вместо да виси по кафетата да започне да си издава творбите :) дар слово си има :)
Пепи, огледай се из другите форуми, че следващия път ми се чете нещо такова: "Привечер е. Слънцето бавно се е устремило към хоризонта. Безкраен път покрай плажа. Аз си карам моя Авентадор, а отзад приятелчето с Контача..."
Ехх Ники "Слънцето бавно се е устремило към хоризонта. Безкраен път покрай плажа. Аз си карам моя Мустанг Конвертъбъл от 66-та,а приятелчето отзад със Стингрея !