Автор Тема: Ежедневни приказки  (Прочетена 131016 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 06, 2018, 15:00:54
Отговор #970

Неактивен Nik1600GT

• Публикации: 729
1/2 vw боксер във въздуха ... един колега от София преди време ме пита точно за това ... в Германия отдавна ги правят и летят с тях ... има с какви ли не двигатели ... и с такива от трабант, но все пак по думите на хора в този бизнес освен въпрос на вкус и цена, по отношение на ДВГто важни са и елементи, като тегло, надеждност, ресурс, разход на гориво и т.н. ... та 1/2 (ползват само 2 от 4те цилиндъра) vw боксер се вписва сравнително добре в цялата картинка :)))

« Последна редакция: Декември 06, 2018, 15:06:21 от Nik1600GT »

Декември 06, 2018, 16:54:55
Отговор #971

Неактивен admin

• _sys
  • Публикации: 942
Не знам какъв си и не ме интересува. Но е сигурно че си Българомразец. Доказа го като с лека ръка изтри историята на България като я обяви за спам. Гнус ме е от такива.
Конспиративните Ви теории не са 'историята на България'. Ако изобщо имате някакво уважение към историята като наука, моля придържайте се към възприетия от научната общност емпиричен изследователски метод. Разни твърдения без никакви доказателства са просто спам. В нашия форум искаме да намалим това до миниум. А това дали съм българомразец или не си е само мой проблем и до колкото помня не е подсъдно. Или започнете да общувате с нужното уважение към тематиката и събеседниците си, или да приключваме с безсмислените спорове.

Декември 07, 2018, 22:38:31
Отговор #972

Неактивен хромовата_епоха

• Публикации: 138
Мислех да не пиша повече но поради твоето включване си струва да променя намерението си. Не знам как възприемате администрирането тук но за мен нещо не е наред (според мен).
просто спам. В нашия форум искаме да намалим това до миниум.

Как да разбирам това, при положение че speeder е обявил официално че тук в този форум/сайт може да се пише за всичко без политика. Не са зададени други условия. Може би ти самият си по-висша инстанция? Ами - обявете го ! Анулирайте неговото . Самото мълчание на администрацията в този сайт поражда объркване. Излесте бе хора, кажете нещо официално. Като недоумението ми идва не само от конкретния случай, имаше недоразумение наскоро и в друга тема.
Мерси все пак за твоята реакция.
Привет от рая.
Сатанаил

Декември 07, 2018, 23:24:50
Отговор #973

Неактивен USfan

• Публикации: 6540
Големи веселби, ама като гледам, падна тука пак цупене и жалване, само че еднопосочно.
То хубаво, aма от едничкиа обект на обожание, да не доиде-
- ''One Way Ticket To The Moon''

А и по принцип е редно да се подели, )) и насочи цупенето не само по посока на единиа модератор, а и по посока на другиа.
По-на3ад в темата се вижда, след неколкото страници с мега-хитове постове, че колегата Дидо акцентира тук да не се пишат глупости.
В тоиа аспект имам предчувствие, че тои наложи Синодалниа БАН. ))

И времево погледнато, чак след това имаше метене на текста по колегиалному.
Така че, нека цупенето да е по-равно поделено...  :))

А собственика на Форума, предполагам, си е преценил добре сам, на кои хора какви права да дава.
Надали и тои, а и модераторите, имат нужда от насоки в областта, и наклон на преценката им.

Не би било лошо и все пак, след като модератора е сметнал като нужно да пише на Вие, което адмирирам, да е адекватно на ниво на учтивост и обратното писане.
Приемаме тук читателите, че все пак не сте е...ли с модератора едни общи мадами,)) нито дори сте далечни роднини, нито дори сте се виждали поне на живо, че да има такова фамилиарничене.

Да не говорим и че е неадекватно да се дават квалификации, и особено на модератора, по отн. на народностни страсти, или не.
Особено в днешната просветена епоха, отдавна не сме в некое БГ село в 19 век, все пак.

Така че ако може, на Вие.
Ако не може, прецедента от по-мин. месец предполагам чака.
И ако пак се приложи, даже и фена на филипиките Митак, отпада като благ слушател.

И в очакване на вториа Евент, и да е по-весело сбогуването, ако доиде, хаха, Ирапшан привети...

« Последна редакция: Декември 08, 2018, 00:46:44 от USfan »

Декември 08, 2018, 14:18:13
Отговор #974

Спокоино кoлега знаем че ти си cобственика на cаита. Не го показвай под всеки коментар.
Очакванo ще кажете-не е така.Така е. Неoбяснимо е пoведението ти на "всевластен" тук.Другите са служитела.Кой говори за конспираций-кoйто е кoнспиритивен,нали.
Привет от рая.
Сатанаил

Декември 08, 2018, 14:55:41
Отговор #975

Неактивен USfan

Абе добре е да си имаме и по 1-2 сайтчета, не е зле.
Иначе собственост всеки, или почти всеки има, в некакви почини и деиности.
Но, въпреки добрите ми контакти тук, а и в други видни автомобилни медии, най-вече печатани такива, само може да ме ласкае подобно предположение.
Та, добре би било да е така, но не е така.  :))

« Последна редакция: Декември 08, 2018, 16:58:03 от USfan »

Декември 08, 2018, 17:07:52
Отговор #976

Неактивен USfan

И аиде стига спам.
3а които се интересува от италианско кино, а и от колите в Италиа на днешно време, може да му е гот да гледа филми от Кинопанорамата на итал. кино, от 6 до 16 Декември.
В градовете- София, Пловдив, Варна, Бургас, Благоевград, Габрово има прожекции, там входа е по 3 лв на човек.
А и в Русе и Монтана има прожекции, но там специално, входа е свободен.

https://www.programata.bg/?p=34&l=1&c=1&id=2304

Декември 09, 2018, 19:00:00
Отговор #977

Аааа,Господ .... доказано ли е,че съществува!?
Не съм атеист ама това малко ми звучи като "някой чул една жена да казва".
Двусмислено !
А истината е само една !
Ти имаш "жокер " - БОК Божие Овчарско Куче

Да, Магурата наистина крие много загадки...

Чувство/усет за истината.

Ква Магура ве Митко, кви 5 леа? Аз, че не чета епохалните постовете

Неосъзнатост

мой проблем и до колкото помня не е подсъдно.

Незнаем.Ти и твоите съучастници  вече навредихте.
« Последна редакция: Декември 09, 2018, 19:03:49 от хромовата_епоха »
Привет от рая.
Сатанаил

Декември 10, 2018, 15:02:11
Отговор #978

Неактивен admin

• _sys
  • Публикации: 942
Не работи така както го мислите. Тук сме се събрали хора които първо се опитваме да изясняваме нещата, а не да се хващаме за запетайката на правилата. Кой бил собственик кой бил мирянин...

Карате ме да цитирам коша за боклук ли:

Цитат
Знаете ли какво ще ви кажа боклуци мръсни ?

(Всички останали юдо-масони на планетата)

ДА ГО ДУХАТЕ !

Даже се чудя защо изобщо си губя времето с Вас, ама реших да пробвам да поговоря първо човешки. Въпросния Speeder също чете и ще вземе отношение по казуса има ли форумът ни нужда от всичко това. Лично аз не се интересувам от авто тематиката, но мога да кажа че употребата на форума е по-скоро привилегия отколкото право, така че ако си търсите сцена за изява и реклама на сайта ви, може би е редно това да се случи някъде другаде както и бяхте сам решили.
« Последна редакция: Декември 10, 2018, 15:15:33 от admin »

Декември 10, 2018, 16:37:19
Отговор #979

Неактивен krankenstein

• Публикации: 6441
А, този цитат според мен не трябваше да го триеш, а да го направиш с много дребен шрифт да не дразни, за да можем все пак да видим насистина с кого си имаме работа... че колегата явно сега иска да влезе в ролята на мъченик. Иначе не мисля, че пускането на някакво странично от тематиката на форума инфо тук трябва да се преследва, нито пък че се опитвал да рекламира този сайт, който явно не е търговски по същността си. Но след такива нецензурни обиди, ако бях модератор /какъвто съм бил преди години в друг форум/ сигурно щях да му наложа директно БАН /в случая не Българска академия на науките/ и не БОК - Български олимпийски комитет :D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.