Автор Тема: Ежедневни приказки  (Прочетена 226320 пъти)

1300 и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 22, 2020, 19:38:04
Отговор #1290

Неактивен Bogi

• Публикации: 264
  • Mercedes SEC
предстоящите срещи да се правят със спазване на противоепидемични мерки.

Кой твърди обратното незнам ?
Не трябва да охлабваме навиците за дистанция и дезинфекция.
Вируса дебне от всеки ъгал.
нямам ламбо Мамо, но ръката ми през джамо

Юли 01, 2020, 13:17:31
Отговор #1291

Неактивен USfan

• Публикации: 8018
Пиша си по Фейса с разни автоентусиасти италианци, да упражнявам поне писмено сега езика /сред които и големия рали-пилот Мауро Преляско/, и те ми споделиха, че големия Ф1 и Инди пилот Алекс Занарди е претърпял тежка катастрофа, докато карал мотор.
В болница е в тежко състояние, дано да се оправи, ама е слабо вероятно.
Интересно, че нашите медии много не разпространиха тази тъжна новина, но ето подробности тук.

https://automedia.investor.bg/a/2-novini/42367-kamion-pregazi-aleks-dzanardi

Юли 01, 2020, 13:31:54
Отговор #1292

Неактивен Speeder

• Администратор
  • Публикации: 4856
Понеже този форум ми е скъп, въпреки че нито съм допринесъл нещо, нито съм от старшите членове, но си мисля, че е добре предстоящите срещи да се правят със спазване на противоепидемични мерки. Нищо не пречи ентусиастите да са с маски, ръкавици и да си носят дезинфектанти на алкохолна основа. И пак да си правят кефа от шофирането, приказките и т.н.
Много хора ще кажат "Я па тоя!", но за съжаление от началото на епидемията досега обиколих точно 7 болници в София и Пловдив, имам фактури за медицински разходи за близо 8 хил. лв и се убедих колко са формални мнозинството от българските лекари. Така, че е по-добре човек да си остане здрав. Здравето е богатство, но мнозинството от хората го приемат за безплатна даденост и не го осъзнават.

Благодаря за уместното мнение!
ClassicCar-bg.com подкрепя противоепидемиологичните мерки.
Насърчаваме участниците в каквито и да е срещи да използват лични предпазни средства.

145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GTV 3.0 24v

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"