Автор Тема: Купивам Булгар Рено Алпин, 8 или 10  (Прочетена 11618 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 07, 2014, 20:26:19
Отговор #10

Неактивен тетевен

  • Публикации: 229
Здравейте, от години искам да се сдобия с Булгар Рено Алпин, нямам финансовата възможност, но един приятел има и го навих да си купи точно такава. Знам че са много редки, но ще се радвам да изскочи нещо. В краен случай може и Булгар Рено 8 или 10. Ако някои продава телефона ми е: 0896131705 - Спас.
 Поздрави
АМИ допреди 1-година някъде около В.Търново  В едно село се продаваше оригинален АЛПИН които 28 години не беше показван от гаражи и цената му беше 30000 ЕВРО----та ти колега хем нямаш пари хем пък друг щял да го плаща -----но определено такива пари не са по твоят и на приятелят ти джоб-----от там минаваме на вариант РЕНО 8-10 за 500-1000 лв.----та точно не мога да ти разбера обявата и аз самият--------но все пак търпение трябва и парите да са ти в джоба-----за справка от моят опит ---голямата ми мечта ГАЗ-67 я осъществих след 20 годишно чакане и търсене----УСПЕХ.

Януари 07, 2014, 20:36:39
Отговор #11

Неактивен ivo919

  • Публикации: 141
  • 85трабанта и половина
този алпин е мит никои до сега не е смогнал да го види на живо  а между другото този алпин излиза в обявите ту от тьрново ту от ловеч или габрово

Януари 08, 2014, 08:59:07
Отговор #12

Неактивен тетевен

  • Публикации: 229
този алпин е мит никои до сега не е смогнал да го види на живо  а между другото този алпин излиза в обявите ту от тьрново ту от ловеч или габрово
Колега -аз го виждах ---в гаража е потънал в прах..........

Януари 08, 2014, 09:30:32
Отговор #13

Неактивен тетевен

  • Публикации: 229
този алпин е мит никои до сега не е смогнал да го види на живо  а между другото този алпин излиза в обявите ту от тьрново ту от ловеч или габрово
Калега----не е мит ----лично съм го виждал -потънал в прах в един гараж от дъски ---и говорих с момчето-----колата е останала от баща му и 30 г. не е показвана-----съжалявам че изгубих телефона и името на селото...................Това става преди около 2-години.

Януари 08, 2014, 11:40:19
Отговор #14

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7171
напоследък често чета и чувам от продавачи: "перфектна е, всичко си има, само дето е бракувана... ама в София /т.е. пред Технотест/ ще я пуснете за 500 лева". така или иначе Технотеста не е само в София, ама лично аз бих предпочел да дам тези 500 лева в повече за автомобил с непрекратена регистрация /небракуван/ за да нямам ядове. защото минаването на Технотест все пак е едно бъдещо събитие, което може и да не се случи. това Рено даже предлага и като екстра "талон от старите". така че все пак колегите, които купуват бракувани коли да си помислят дали тази по-евтина кола няма да излезе по-скъпа, защото за да мине Технотест трябва да я поправите, боядисате и т.н. а ако не го мине? тези вложени пари какво става с тях? защото аз се убедих, че покупката на по-евтина, нереставрирана кола въобще не излиза по-евтино накрая. само дето мъките по време на ремонта са много и продължителни. а и скъпи.
Абсолютно съм съгласен, но само в случай че става въпрос за масов и с достъпна цена автомобил... при коли от сорта на Алпините да си купиш запазен или реставриран екземпляр за повечето от нас ще си остане само мечта...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 08, 2014, 19:04:57
Отговор #15

Неактивен SKODA

  • Публикации: 125
напълно съм съгласен с колегата krankenstein. имах предвид обявата на Рено 8  в продавалника по-горе в темата.