Автомобили > Френски автомобили

Peugeot 404 - реставрация и разходки

(1/66) > >>

tikin_404:
 :)

Колега,добре дошъл.
Ако искаш да направиш тема,ще се радваме да ни покажеш твоето Пежо 404.
Знам за твоя автомобил от Пежо-форума.
Само ,че нека има и някакви думи, не само усмивки.

tikin_404:
 :) Много се радвам,че ме приехте във форума.
От много време исках да пиша тук,защото съм фен на класическите коли,понеже съм израстнал с такива в моята страна Куба.
Преди всичко искам да благодаря на моята приятелка,че ми помага с писането и всичко, и на моите приятели,които ми помагат с лудите ми идеи. Специално на моя приятел Пешо,който подкрепя моите идеи и ги финансира и всички мои приятели от форума пежо клуб България, Влади и Оги.
Пежото е купено от много добри хора,който са се грижили за него с много любов. Пежото е много запазено,но като всяка кола над 40 години,се нуждае от леки ремонти. Надявам се да стане като нова,за да могат другите поколения след нас да видят красивите дизайни,лайсните и да могат да чуят звукът на карбуратор. Надявам се,че снимките ще ви харесат и когато го завърша да се срещнем на някое събиране.
Ето и малко снимки

tikin_404:
 :)

еми:
Поздравления  за хубавата кола! Карах такава през 70-те години в Тунис и беше нещо изключително. Сега имам една такава в двора от 68 година,но въпреки че е в отлично състояние,не мога да я използвам,защото няма документи. Вероятно след време ще отиде за части или за скрап...

tikin_404:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия