Автор Тема: Peugeot 404 - реставрация и разходки  (Прочетена 88882 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 11, 2018, 19:04:15
Отговор #230

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)

Ноември 11, 2018, 19:10:55
Отговор #231

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :winktongue: патя бече много красиво и всичко в еуро ниама димари ,куни ала бала , еврака но готино се пак много планини и красиви патеки 
И малкиа Вики реши да помага малко на папи


Ноември 11, 2018, 19:23:18
Отговор #232

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 ;)И Австрия пак винетка но Куба либре от каде да снае. тои си перка и дребно му на пажака .до като не питах в една бариера дали триава винетка и те ме казаха о расбирасе !ти пак защо ниамаш  ?.до като се   убиасниавам  мина 20минути у после една паника от страната на момичето лепи, лепи преди да те снима камарата . Но те сигурно имат фото албум ,убиасниавам  аз 2часа си карам и никаде не видиах табела че триава. аз да не сам баба Ванга  !. :) Луда работа



Ноември 11, 2018, 19:38:02
Отговор #233

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :D и така  беше вяхме легални и вез паника и добре че купихме че после  месду Германия и Австрия пак имаче проберка а малкиа Вики беше на макс мами не исдержаче по беше и тъмно, коли, ужас  😂но папи даржи фронта у пежака направо беше номер 1 .Замо си испомниам че Вики много плашеше че иска да излиза от седалка защото му писна беше и мами плашеше и на граница като ни спираха  и един голиам полицаи  се показва по прозорец >:(  и нещо каза на немски всиши исбетнаш маучахме и го гледаме и.......типична
Нищо не разбрахме. пак вика папи а тои пак на немски си нещо борбори 😁и депа колана  ???
Ааааааааа колана да пробери на Вики
Брат всичко е точно това Пежо има колани на всиака де

Февруари 12, 2019, 01:48:11
Отговор #234

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :) и така малко сакасниахме ,но ето ни пак тука
да продалжабам с историата
минахме границата и беше бяхме в германиа
ебати кефа още 300 км и сте спиме
ниакаде ми се губи клметрите защото много вях исморен и само исках да стигна до хотела някаде месду клион и ниуремберг
гобориме че всички се наспаха и кубалибре реши, колко може да дига пежака само ,си испомниам че километрача по едно бреме спра да роботи и до сега пак не роботи
но беше имаме телф и жипиеса еуропеиска работа еи кои като нас
ето малко снимки

Февруари 12, 2019, 02:18:46
Отговор #235

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :) ето тука ниакаде преди да имаме винетка в автриа  >:D

едно много готино село кадето.
 Сипах бенсинна на семиата  защото  си говорих с един автриетс и се расивам и гобориа и мачината не спреа да сипа и леле маико мило , и триабаше да чистиа сиал под но се пак . културни хора , никои не ми се расвика .  малко по руски де  O:-)добре че не сапалих бесиностансиата
но се пак вище какво намерих






Февруари 12, 2019, 02:29:55
Отговор #236

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)




 и ето малко снимки от автриа на мене много ми харесва неиа
толкова планини толкожа е красиво. Но се пак още един език няма да науча стигами толкова там ниама да живеа
немски ниама как да го науча  3 езика  стига толкова
 друг пат друг живот





Февруари 12, 2019, 02:33:36
Отговор #237

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)




Февруари 12, 2019, 02:40:46
Отговор #238

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :) и на другя ден в германиа там закусихме и аиде пак .хотела бече махистрален и ниамаче какво да се гледа :P
но се наядохме :D и вики много си игра с ненски детса
каква дисиплина ненсите си играеат по графика след тоба иадене и след това пак 
а наша :P  по сиако бреме ниама пучивка   :winktongue:



Юни 23, 2019, 21:09:56
Отговор #239

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
  :) Колеги ето малко екскурзия ми маишина Франция на нашия Пежо 
Града Dunkerquer Нормандия 😉
И спане в ферма от началото на не снам кои бек  ,но не 2 хиледата , но много красива и приятни хора ето малко снимки