Автор Тема: Peugeot 404 - реставрация и разходки  (Прочетена 88275 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 16, 2020, 11:32:14
Отговор #320

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 Ужас как не го знаех тоба с тях да ходя 100%  😊Но нищо аз се връщам са другия пежака , стана че ще мина 100%  😉 само да се оправя тук и пак на разходка 😁😁😁

Браво Алберто, страхотна транс-европейска разходка си спретвате.

Жалко че като си бил в Нюрнберг, не сте имали още 2-3 часа време да отидете до стария изоставен стадион на Нацистките сборища-ралита.
Мисля, че отворен свободно да се влиза вътре.
Аз лично, за 30 години време 5 пъти сам минавал пре Нюрнберг и баварския регион наблизо, и така и не можах да го разгледам този Наци-стадион.  ::)

Септември 17, 2020, 01:45:41
Отговор #321

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Ето тука малко повече подробности.
Всичко и непокътнато, само е обрасло с дървета.
А то било бая голям комплекс, и цели 6 броя Нацистки годишни партийни ралита са правени там в 30-те години.

https://en.wikipedia.org/wiki/Nazi_party_rally_grounds



Март 26, 2021, 18:23:44
Отговор #322

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
Дойде пролета и с нея малко разходки .
Този път, малко разходка в изобира на близо с което ни надписва с питейна вода на Чефиел  .
Изобирите винаги са ми били много интересно 
Как в средната на една планина има бода но както и да е, са тоба исобир е правен преди 100 години и е супер място са моя син да губи силата му енергия 🤣🤣🤣


Март 26, 2021, 18:33:08
Отговор #323

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600

Derwent  язобир   е името на мястото
Много интересно е че на 100 години и е много романтично място с алеи за разходки и място за пикник

Март 26, 2021, 18:52:00
Отговор #324

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 ;)друга много важна история е че нашя хубавец  беше е филмова звезда 
Филма се казва Missile From The East .но още не са ми изпрати ли снимките а филма още не е на екрана
Но се получи много интересно  след нощ на смяна , си лягах да спа и когато се събудих видях че имам съобщение од една мадама от фирма Dreams cars
Кадето се занимава с американски  коли и коли под наем са филми
Ми беше интересно  и писах веднага получих отговор ,дали сам съгласен да го давам под наем са 2 дена ,са романтична драма и мога да казвам че много ме шубеше но пое риска и го дадох


Като го видях че се отиваше ,сърцето ми стягаше :'(  но се пак отива да е свезда 
И така .Го ползваха в филма в есента където разменят  деца кадето вяха облякли и ги разменят от вартбург от източна германия са  запада кадето нашя е колата участва
 ;)


И тука връщане на на чия звезда

Март 26, 2021, 19:00:34
Отговор #325

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
А друга история интересно в квартала е .Заседа от конго кадето му се радва като малко дете 😍😍😍 след като се запознаем ми разказа че радоста е😊 че баща му в конго го беше  изпратил преди няколко часа с еднакво пежо  и същия  свят  ^-^ ^-^ и не можеше да повярва че като дойде в англия първото каквото ще види е пежото пред него даше се чудил дали баща му не е там  и беше толкова стаслив че се чувствал се като о дума 😍😍😍


Април 04, 2021, 16:03:30
Отговор #326

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Неуморен си, Алберто! Уважения! Всъщност показваш на всички как един фен трябва да си живее живота с любимия автомобил.
 :)

Април 06, 2021, 20:06:03
Отговор #327

Неактивен primalfear

  • Публикации: 135
Това, че е неуморен е ясно но да не подценяваме и неговата половинка, защото без нейна помощ
и подкрепа това няма как да се случи.
Супер сте, наистна за пример как трябва а си харчим времето.
Поздрави











 
Ако не си водещото куче, гледката никога няма да се промени!