Автор Тема: Peugeot 404 - реставрация и разходки  (Прочетена 88928 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Август 06, 2020, 12:38:06
Отговор #290

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 ;) е приятели   :) някой  се прибра о дума  ;)




Август 12, 2020, 19:40:17
Отговор #291

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)днеска  благодаря  на баща на жена ми кадето ме уреди в един огромен  гараж  дапа пазарджик  ,са да расгубя колата ,успяхме да сменим скоросна кутия   ;)

И се пак на моя приятел евгени  и иво кадето ме рестаурираха скоросна кутия




Август 12, 2020, 19:52:57
Отговор #292

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :) а след толкова работа днес ,  един приятел в Куба ми изпрати  снимки,  на наи хубавя пежо от квартала ми в куба , тази кола от малък  я гледах как я рестаурираха цяла ,от -до ,и винаги беше в перфектно състояние  .от там ми дойде  любовта към 404ворка  .После си купих моя първия  404 в куба и винаги се опитах да изглеждаше както нея но , между гаджета и купони никога не успях 😂😂😂но мога да кажа че винаги вях любен в тази кола ,и ми е много на сърце ,даже  по едно бреме мислих да я купя но не се продаваше, и така история на тази кубинка кола .в момента пак я рестаурират и ще я покажа  готова


Август 12, 2020, 20:26:17
Отговор #293

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Да ,бееее! Ехаааа. Френска кола в Куба....  :)) Как намират части там?

Август 12, 2020, 22:58:30
Отговор #294

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
Да ,бееее! Ехаааа. Френска кола в Куба....  :)) Как намират части там?
 

Ами тя е по принцип  от аржентина  , през 70 имаше внос от аржентина  от пежо 404 , фиат 125 , форд фалкон и чеви , пежаците и фиат ги раздаваха на инженери   а другите бяха таксита 
А спесялно този пежо чичото на момчето беше пилот и караше части от аржентина  и беше един от наи оригиналните пежо в квартала.  А интериора беше направено с дървена декорация 



Ето и интериора едно бреме беше много свежо , но с бремето така е в момента
Но момчето ми каза че пак го рестаурират 😉сега в момента

Август 13, 2020, 22:50:34
Отговор #295

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
След ремонт отидохме до София  с сина ми, и беше много приятно пътуване   :D скоросна кутия  стана като нова ,имахме малко топло но се отказа че просто дъкчика ,маи не роботи както трява ,хем топло не няма топло, и накрая махна кабела и газ до дупка с колко може 😂😂😂





Август 13, 2020, 23:06:48
Отговор #296

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)но идва най хубавата час на деня беше голямата изненада кадето получи  в едно място кадето ходи да се срещам с старя собственик на колата с моя прятел оги кадето роботи саедно с него  сащото му вях убещал че като се верна ще доида да го видя ,и така кои да ми намери нашия  приятел дидо , е бати  кефа да го срещам не можах да го повярвам   :D
А се отказа че една негова колежка му викал ,я дидо виж каква кола има тука ,и тои си мисли че го бъзикат и като ме видя вика дидо че направо хрумнало кам мен ,тои била че не можел да повярва да види кубаното с пежака   :) :) :) много се радвам  благодаря на оги че роботи там и че планетата е колко 20 стотинки 😂😂😂


Август 13, 2020, 23:21:16
Отговор #297

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Алберто, омбре! "Планетата е колкото 20 стотинки"! По-точно не може да бъде казано :)
Иначе абсолютно точно така стана днес, както го казваш :) :) :)
Благодарение на тази прекрасна случайна среща, имах възможност да се запозная с още един готин ретро фен.
След което разгледахме току-що излязлото от ремонт Пежо.
Благодаря ти за слънчевото настроение, Алберто!









Август 13, 2020, 23:43:08
Отговор #298

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
След обикалане и ходене на гости да дадеме едно копше на един прятел и там намерихме
Сесо и там пак изненада  днеска се чусвах като звезда от сякаде ни  поздравяват  а ма по име или кубинеца много готино  се чувахме с сина ми защото тои ги поздравяваше  с много радост  ааааааааааааааааа така отговаряше от прозореца  😂😂😂





« Последна редакция: Август 13, 2020, 23:46:46 от tikin_404 »

Август 13, 2020, 23:48:08
Отговор #299

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)дидо удоволствие е наш, толкова се ратвахме  супер исненада ❤❤❤