Автор Тема: CLASSICCAR DAY 2014  (Прочетена 43452 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 20, 2014, 01:26:50
Отговор #40

Неактивен bonso

  • Публикации: 133
  • Ford Capri III, 2.8i V6; Volvo S60R, 2.5 turbo
О.k., ясно. Благодаря за отговора.
Не разбрах само точно колко време ще караме и на какви групи, но факт е, че го чакаме това рали цяла година и съм там със сигурност живи- здрави :)

Февруари 20, 2014, 12:09:14
Отговор #41

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
Бояне прочети регламента,и всичко ще разбереш.Ще се радвам да се видим на пистата. :P
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 20, 2014, 12:18:10
Отговор #42

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Аз пък разбрах от раз ;)
Що се касае за карането имаш 5 часа за каране, карай колкото пожелаеш,и с когото пожелаеш.Смених формата на мероприятието за разнообразие и повече каране...
Този формат за момента повече ме устройва, макар че се губи част от тръпката и атракцията, но поне ще може човек спокойно да си тества колата и да прави обиколки в зависимост от възможностите си. Преди и особено миналата година състезанието се беше превърнало в подобие на блъскащи се колички в лунапарк, ама нали повечето от нас сами си ги правим колите без спонсори, пък тенекии и части за старите талиги вече се намират доста трудно. Ще видим как ще протече сега надпреварата и може за би следващите издания, ако е възможно да се съчетаят и 2-та формата - примерно рано сутринта тренировка, после 1 час каране за издържливост на "блъскащи се" /всички класове в 1 група/ и следобед още няколко свободни часа за тайм атак. Така вече ще има за всекиго по нещо, а предполагам и повече участници ще дойдат ;)
« Последна редакция: Февруари 20, 2014, 12:46:13 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 20, 2014, 12:55:03
Отговор #43

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
Нека мине това мероприятие в този му формат , и ще решим как да го направим за в бъдеще. :winktongue:
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 20, 2014, 13:00:30
Отговор #44

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Да, ясно че ще е трудно това, което предлагам за следващите издания - по-сложна организация и повече средства за награден фонд, но нали трябва да търсим развитието, не може вечно да си останем под чехъла на кризата :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 20, 2014, 14:17:44
Отговор #45

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
Нема криза когато има желание.Ще го мислим като му дойде времето, нека първо да мине сезона... :winktongue:
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 25, 2014, 12:02:25
Отговор #46

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
Първите шест заявки вече са факт  ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 26, 2014, 10:13:42
Отговор #47

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Както миналата година, така и тази, дизайнът и рекламните материали са осигурени от първият и за сега единствен български форум за класически автомобили и мотоциклети www.ClassicCar-bg.com .

Плакатите са вече налични.
Някои членове на форума вече се сдобиха с такива.

145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 26, 2014, 12:35:58
Отговор #48

Неактивен Валентин

  • Публикации: 164
Както миналата година, така и тази, дизайнът и рекламните материали са осигурени от първият и за сега единствен български форум за класически автомобили и мотоциклети www.ClassicCar-bg.com .

Плакатите са вече налични.
Някои членове на форума вече се сдобиха с такива.

Привет !.В тази връзка, да попитам: Как става сдобиването с такива ?. Бих желал и аз да се сдобия с тях, за лична колекция и за реклама из Дупница, с цел популяризирането на Форумът и дейността и мероприятията с които се занимава.

Февруари 26, 2014, 16:08:44
Отговор #49

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105

Привет !.В тази връзка, да попитам: Как става сдобиването с такива ?. Бих желал и аз да се сдобия с тях, за лична колекция и за реклама из Дупница, с цел популяризирането на Форумът и дейността и мероприятията с които се занимава.

Плакатите ще ги изпраща колегата GT 51.
Аз мога да ти изпратя безплатни стикери на форума. Само ми дай пощенски адрес.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"