Автор Тема: Mercedes W123 230E  (Прочетена 18858 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 30, 2014, 13:08:36
Отговор #10

Неактивен Stan

  • Публикации: 23
Честито,колата изглежда много добре външно, а вътре си е направо супер! Проблема със сините табла не е много лесен за решаване,но рано или късно и това ще се нареди.

Да, засега съм решил, че ще претапицирам цялото табло с кожа, около 200 лева излиза, доколкото знам и става завидно добре, а декоративни шевове по обръчите и извивките. Не ми се купува черно, здраво табло, пак е дърто и не се знае кога ще се спука, най-добре да си претапицирам това, но качествено.

Януари 30, 2014, 13:11:07
Отговор #11

Неактивен Stan

  • Публикации: 23
Хубава и пазена кола си си купил колега.И аз мисля, че трябва да и избереш подходящ металик в един цвят.И не подценявай проблема с напуканото табло на колата си, той е един от най сериозните защото такива табла здрави,вече почти не се намират.По случайност четох,че някой от нашите колеги предлагаше запазено табло и още нещо на друг колега поинтересувай се и го купи ако някой не те е изпреварил!Според мен това ти е най важното нещо в момента.Поздравления за хубавата кола!За таблото попитай колегата vasko4

Благодаря, Румене, за препоръките, идеята ми е да претапицирам таблото с кожа, с декоративни шевове по обръчите...Виждал съм такива на 123ки, завидно добре изглеждат. Но може и да се поинтересувам за друго, запазено табло, въпреки, че не ми се ще, защото и то е дърто и не се знае кога ще се пукне...Благодаря за поздравленията!  :)

Януари 30, 2014, 13:13:10
Отговор #12

Неактивен Stan

  • Публикации: 23
Браво колега колата изглежда доста добрее.Пристрастен съм към тая кола,защото едно време и ние имахме такава даже същия цвят.Един от истинските Бенцове :) Лично мнение остави я бялаа-класика,само я смъкни надоло и едни готини джанти и ти си човекаа :)  8))

И аз съм влюбен в този модел, колега.  :) Не желая да правя модификации и да я смъквам, и без това не е много висока, а иначе чакам да ми пратят от Шумен оригиналните джанти за нея. Искам колата да има стойност и да се прави в оригинален вид, без модификации по механиката.  ::)

Януари 30, 2014, 13:36:23
Отговор #13

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Искам колата да има стойност и да се прави в оригинален вид, без модификации по механиката.  ::)

Честито и от мен!
Радвам се като виждам все повече и повече хора,които ценят оригиналното и красивото!
Показвай повече снимки,колега!
Хора като теб със запазени автомобили трябва да слага т повече снимки тук!
Поздрави!

Януари 30, 2014, 13:56:55
Отговор #14

Неактивен Stan

  • Публикации: 23
Честито и от мен!
Радвам се като виждам все повече и повече хора,които ценят оригиналното и красивото!
Показвай повече снимки,колега!
Хора като теб със запазени автомобили трябва да слага т повече снимки тук!
Поздрави!

Благодаря, колега!  :) След няколко неуспешни опита преди години да се сдобия с ретро автомобил, най-после нещата се получиха. Бях на косъм да направя грешката да купя два Мерцедеса - мечета. И добре, че не ги взех, защото щях само да си ги оплаквам, че нямам пари да ги направя. Все пак, човек трябва да преценя реално възможностите си към момента. За това се насочих към този Иънгтаймер, който също обожавам, поне ще мога да го оправя и да си го притежавам с гордост и възможност за показване с кеф.  :) Скоро ще кача и още снимки, ще заснема целия процес на абсолютно всичко, което ще се прави по него.

Сега се сещам за нещо важно и се обръщам към всички тук – взех колата със скъсано жило на километража. Сложих ново жило, но не проработи. Открихме, че проблема е долу, в кутията, червяка може би, още не съм я свалил и разглобил, за да видя точно кое не е у ред там. Та, да попитам – намират ли се подобни части, някой има ли? Че като се рових в нета, никъде не намерих подобна част, нови вече ги няма, все пак това е непопулярна и много рядко сменяема част.

Януари 30, 2014, 17:24:49
Отговор #15

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
и твоя вариант за боя не е лош, даже ми харесва, че червеното е металик, и умело е съчетано и с червено на тасовете с белите рингове - подкрепям тази визия на второ четене, не седи като цигания, както се опасявах :)   

и едно такова салонче с дискретни бели акценти и става супер


Януари 30, 2014, 17:31:59
Отговор #16

Неактивен Stan

  • Публикации: 23
и твоя вариант за боя не е лош, даже ми харесва, че червеното е металик, и умело е съчетано и с червено на тасовете с белите рингове - подкрепям тази визия на второ четене, не седи като цигания, както се опасявах :)   

и едно такова салонче с дискретни бели акценти и става супер



Да, и според мен добре е издокарано, ето го и салона на колата – като цяло ми харесва, но не бих го повторил същия, някои неща в повече ми идват, тъй като не желая да пипам оригиналните линии и уреди.


Януари 30, 2014, 20:10:01
Отговор #17

Неактивен trabi_bs

  • Публикации: 171
    • https://www.facebook.com/Автоуслуги-Бургас-1297206050296043/?ref=hl
Браво много е хубав мерцедеса, гледам снимките които колегите постват с оригиналните тазове е много готино.Гледам ,че си и от Бургас ако имаш път кам Франц ауто там има две 123ки бяла и жълта.
Автоуслуги Бургас 0886242512 https://www.facebook.com/Автоуслуги-Бургас-1297206050296043/?ref=hl

Януари 30, 2014, 20:57:54
Отговор #18

Неактивен Stan

  • Публикации: 23
Браво много е хубав мерцедеса, гледам снимките които колегите постват с оригиналните тазове е много готино.Гледам ,че си и от Бургас ако имаш път кам Франц ауто там има две 123ки бяла и жълта.

Здравей! Да, с оригиналните тасчета е супер, обаче такива нямам, ще си търся. Ако имаш нещо предвид, ще се радвам да споделиш. По какъв повод споменаваш двете 123-ки? Продават се или просто така, да се срещна със собствениците? Ти от Бургас ли си?  :)

Януари 30, 2014, 21:22:31
Отговор #19

Неактивен trabi_bs

  • Публикации: 171
    • https://www.facebook.com/Автоуслуги-Бургас-1297206050296043/?ref=hl
Да от Бургас съм, ами ако си търсиш части затова ги споменах аз на едната и свалих тасчетата ама за нещастие се оказа че на 123ката не са 13 и 14 а 14 и 15цола...Иначе преди имаше морга специално за мерцедеси на 5ти километър по пътя за сарафово :)
Автоуслуги Бургас 0886242512 https://www.facebook.com/Автоуслуги-Бургас-1297206050296043/?ref=hl