Автор Тема: CHEVY EL CAMINO 1984  (Прочетена 26995 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 29, 2014, 23:17:45
Прочетена 26995 пъти

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
Време е да пусна снимки и пояснение за поредната кола която нямаше как да НЕ взема ...........историята е интересна......Преди около месец случайно ровейки си из фейсбук попаднах на снимка на непознат младеж зад него се виждаше леко открехната врата на стар гараж и от него надничаща предница на CHEVROLET който има предница на CAPRICE от 80-те години
....писах на въпросния човек от снимката и му пратих линкове на БГ форуми за подобни автомобили с цел да се регистрира и да влвзе в нашата секта :) .........човека разбира се ми отговори с интересен за мен отговор че колата не е CAPRICE a EL CAMINO и че не е негова а на някаква лелка (негова колежка) и че тя продавала колата .......
Веднага ми текна че преди време публикувах в темата за обяви точно този автомобил която обява чесно да си кажа  ми мязаше на менте и бе подценена от моя молост.....(значи темата за обявите има ефект  ;) ;) :) ) .......позвъних на посочения телефон .....цената беше нереална и след дълго играене по нервите цената се нормализира драстично и с нетурпение чаках да доиде неделя да отида да я видя на място и по закона на мърфи цената си доиде в рамките на възможностите ми :) и ето го резултата
........искам да отбележа че сагата по закупуването продължи около един месец до ден днешен ето сними и ще продължа малко с история за самата кола .......










.........колата е 84-та година ....86-та човека я закупува чисто нова от щатите и я кара там до 90-ta колата е на 70 000 с първите и гуми и боя  90-та година регистрира на БГ номера
И веднага на другия ден я спира от движение и колата остава зазидана в стария гараж до ден днешен Въпреки стоенето толкова години смея да твурдя че колата е в много ама много добро сустояние всичко работи по нея с изклучение на климатика......
по двигателя няма и капка масло нито авто тел нито свинска опашка тоест не е пипана от наш маистор от онова времв :).....двигателя е 4,3 инжекцион....... coming soon.....
 












« Последна редакция: Януари 29, 2014, 23:57:58 от dido1903 »

Януари 29, 2014, 23:36:38
Отговор #1

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Браво Иво, честито. Изглежда мнооого добре. Час по скоро да махнеш това бяло недоразумение отзад  ;D

Януари 29, 2014, 23:41:06
Отговор #2

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
да това е ясно че ще го махна .......другото интересно нещо което не знаех за каминото е че задните амортесиори се помпат до 10 атмосфери с идеята да натоваря незнайно за сега коло кубика дърва  :D

Януари 29, 2014, 23:47:39
Отговор #3

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Иво, велика е !
Искам снимки , снимки, снимки....
Една от малкото любими ми американки!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Януари 29, 2014, 23:56:44
Отговор #4

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
ааа снимки ще има това е ясно,.........първо техническите подробности ....... а и брадчеда е фотограф любител трябва му база за развитие.......тези на БУИКА бяха пробни :D

Януари 30, 2014, 00:04:49
Отговор #5

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639

Януари 30, 2014, 00:08:20
Отговор #6

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
а може ли да се преместят всичките ми коли в една тема или вече е късно ??? ???

Януари 30, 2014, 00:11:24
Отговор #7

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Честито за Ел Каминото,Иво!
Страхотно е!
А пишеш,че е била спирана - ще можеш ли да я регистрираш?

Иначе за колите ти - ще стане страшна каша от мнения човек,не ми се мисли как ще изглежда.
Още повече,че колите ти са в наши дни,не е да речеш да разказваш за някои,които си имал преди много време.
А и така всеки ще може да се радва поотделно на, която тема иска,както и да пише в нея.
 :)

Януари 30, 2014, 00:15:28
Отговор #8

Неактивен niksan 240

  • Публикации: 471
Иво да ти е  честита новата придобивка,и да го махнеш това отзад прилича на катафалка :D

Януари 30, 2014, 00:21:24
Отговор #9

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
да за регистрацията не би трябвало да имам проблем ......(питах човек на канала) но не се знае докато не сложа номерата ,,,,,,,,,,,,,,,,а за темата с колите няма проблем  и така пооделно са си добре ....мислех да внедря и един понтиакв цялата каша   който е янгтаймер -88