Автор Тема: Горд собственик на Peugeot 404 1969  (Прочетена 22320 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 21, 2014, 10:29:28
Отговор #30

Неактивен popai145

  • Публикации: 68
ЧЕСТИТО! Да си го караш безаварийно и със здраве доживот ти пожелавам. Това да не е това, което беше на Горубляне?

Здравей, благодаря за пожеланията.

Да от горубляне го взех. :-)

Февруари 26, 2014, 08:46:55
Отговор #31

Неактивен popai145

  • Публикации: 68
Здравейте колеги, имам едно питане към знаещите :-).
Изпуснах да си взема още едно пежо за резервни части и сега ми изпадна едно дизелово. Може ли да ми кажете има ли разлика в скоростите, кардана, диференциала, окачването с бензиновите?
Въпроса ми е по скоро кои части ще мога да използвам от дизелово пежо?


Благодаря предварително.

Февруари 26, 2014, 22:14:25
Отговор #32

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
 Мога да купя двигателя и амортисьорите а всичко друго е същото :)

Февруари 26, 2014, 22:21:57
Отговор #33

Неактивен FADAF

  • Публикации: 75
Колега, там от където го купи има още едно зад халетата в ляво, питай Чавдар (ако не бъркам така е името на човека който ти продаде колата) . За части става чудесно.

Февруари 27, 2014, 09:44:37
Отговор #34

Неактивен popai145

  • Публикации: 68
Колега, там от където го купи има още едно зад халетата в ляво, питай Чавдар (ако не бъркам така е името на човека който ти продаде колата) . За части става чудесно.

Благодаря колега. Аз с Чавдар говорих и се опитах да се спазаря със собственика на другото пежо и не станаха работите :-). Звънах му миналата седмица и се оказа даже че са го капарирали някакви руснаци :-). В това второто пежо имаше много части на задната седалка но за жалост не стигнахме до зделка имаше и още едни джанти в багажника и т.н. Може би направих грешка че не го взех но такъв е живота :-) Сега в съботата ще видя едно дизелово за колко ще мога да го спазаря. То е доста по изгнило от това на горубляне но се надявам поне цената да ме устройва повече.

« Последна редакция: Февруари 27, 2014, 09:48:37 от popai145 »

Февруари 27, 2014, 22:08:19
Отговор #35

Неактивен FADAF

  • Публикации: 75
 :) Аз съм ходил и съм ги гледал и двете коли преди време , първо ми показаха тази за която говорим и след това "вече твоята гордост"  ;) и се спрях на твоята беше доста по добра от двете но в последствие купих друг ретро автомобил. Но не ми се вярва чак руснаци да са я взели беше доста невзрачна, но луди много като нас :) .
п.п По скоро си мисля че искат да ти вземат повече пари евентуално.

Февруари 28, 2014, 13:21:23
Отговор #36

Неактивен popai145

  • Публикации: 68
:) Аз съм ходил и съм ги гледал и двете коли преди време , първо ми показаха тази за която говорим и след това "вече твоята гордост"  ;) и се спрях на твоята беше доста по добра от двете но в последствие купих друг ретро автомобил. Но не ми се вярва чак руснаци да са я взели беше доста невзрачна, но луди много като нас :) .
п.п По скоро си мисля че искат да ти вземат повече пари евентуално.

Може ли да се сетиш за колко пари ти обявиха моята. Интересно ми е дали ме е излъгал за цената. То вече си е моя и няма значение за колко съм я взел но от любопитство

Април 05, 2014, 23:05:26
Отговор #37

Неактивен popai145

  • Публикации: 68
Здрaвейте, дa споделя докaде съм стигнaл с пежото :-). Сегa съм в етaп нa събирaне нa чaсти и инструменти. зa тези 2 месецa успях дa си вземa телоподaвaщо, песaкоструй, комптресорa ми е почти зaвършен/прaвя си го от компресор нa ЗИЛ и 70л. бутилкa от гaзовa/. Достa чaси и зa пежото купих. Остaвaт ми още мaлко чaси дa си нaбaвя и мисля дa почвaм първо от купето. Мисля че тaзи чaст от реaтaврaциятa ще е нaй-ресурсо и време отнемaщa, поне товa виждaм от темите във форумa :-).

Юни 19, 2014, 08:49:08
Отговор #38

Неактивен popai145

  • Публикации: 68
След дълго търсене и пазарене най-накрая си намерих едно пежо за части. Ето малко снимки

ПП толкова изгнила кола не бях виждал през живота си.  :D



Това са 2 чисто нови фара от франция /аржентински имитация на marchal/ и един рециклиран който ми дойде с тази кола.


Юни 19, 2014, 10:29:41
Отговор #39

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
 :o
Боби,как са двигателя и интериора?
Като гледам от ламарините нищо не е останало за вземане.