Общи форуми > Общи приказки

Ferrari F40 във Варна

(1/4) > >>

mustang232323:
Здравейте на всички фенове на ретро коли. Казвам се Огнян и съм от Варна...фен съм на ретро колите и аз като повечето от вас от малък... слабостта ми са американските мускулисти коли...специално мустанг...но един факт постоянно ме притеснява и  това е, чe на 2 спирки от нас на един паркинг има легендарното  408 ferrari f 40 ...разбира се това е много добра новина за страната ни ....но откакто се помня това Ferrari не е палено нито веднъж ...нито го покриват с нещо ..и когато вали сняг никой не се сеща да го изчисти....така е може би от  6-7 години....някои казват ,че ferrari-то е менте и ,че каросерията му не е оригинално ferrari...Възможно ли е в майка България да има f 40 и то да бъде оставено в ръцете на съдбата..? понеже имате информация за ретро колите ако някой знае ..моля кажете ми за да мога да спя спокойно...

dino412:
Ако имаш възможност да го снимаш и покажеш мисля че ще ти се отговори по-точно.

Consul73:
И къде е това място? woot

cvetelin:
оня ден имаше едно спряно у варна малко по нагоре от тоа хотел черно море ли беше

на външен вид не беше много зле ... ама имаше детайли дето ако го видят в италия ша повърнат hahah

Тихомир:
По принцип в България съм почти сигурен ( 99 %) , че Ферари Ф40 няма. Има реплики на базата на Понтиак Фиеро
. На базата на Фиеро може да се направи и Ф355. Поне и такова съм виждал. Така че едва ли става въпрос за Ф40ка.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия