Общи форуми > Ретро автомобили и мотори под наем

Търся ретро автомобил под наем

<< < (2/26) > >>

Su-to:
30e, много ти благодаря! Това е страшно полезна информация. Гледах, че има събития и преди нашата дата, дано да успеем да отделим време да отидем на някое.

hydrometalique, благодаря за отзивчивостта, но наистина ми трябва нещо до 40-те години. Иначе имах резервно решение за една "Волга", но друго ми е на сърце, така да се каже. Пък и събитието, за съжаление ще е в София.

Все пак продължавам да търся и ще се радвам на всяко инфо.

В крайна сметка, ако не намеря ще идем с такси, хаха! Пък и не се знае, току виж ми се паднал джакпотът от тотото и си купя собствено бижу.  :D   boogie  Какъв "Форд" от 1927 продаваха в един сайт, очичките ми останаха в него, все едно сега е слязъл от конвейера.

dido1903:

--- Цитат на: "Su-to" --- Пък и не се знае, току виж ми се паднал джакпотът от тотото и си купя собствено бижу.  :D   boogie  Какъв "Форд" от 1927 продаваха в един сайт, очичките ми останаха в него, все едно сега е слязъл от конвейера.
--- Край на цитат ---

Колежке, така и така става приказка - кои са ти любими ретро-коли, освен тези от 30-те години?

Su-to:
От по - новичките като за лимузина, "Волга" и "Чайка", особено на една "Волга" съм хвърлила око, ама да изплатя сватбата и да убедя милото. Хахаха! Иначе бих карала "Трабант", нашите като го продадоха го изживях много тежко. И досега махам на всяко трабантче по улицата и хората ме гледат странно. Много ме кефят тези колици.

 Нещо такова, май ще бъде най- постижимо. И малко като се пипне, направо...ммммм!!! Само, че ще се пребоядисва, ненавиждам черни коли.



 Това цепи мрака!


Но по - дъртите са ми страст и на сърце, най - вече "Форд", "Ягуар", "Ролс-Ройс", "Дузи"-тата също ми харесват. Общо взето, като тези по - долу разни. Автомобилите от този период са просто като, ами не знам, все едно Ботичели е станал автомобилен дизайнер.







sphereholic:
Нека да повдигна темата за наема и да използвам случая да покажа чисто-новичкия сайт за Ситроена:
http://2cvcharleston.eu/



Обещавам, че скоро ще възстановя темата за реставрацията с по-подробно описание на свършената работа :)

dino412:
Колега като гледам последната дата дамата сигурно вече и бебе дундурка.Но ако все още чете форума нека каже с какво е била на сватбата, пък и някоя снимка ако сложи ще ни зарадва.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия