Автор Тема: Търся ретро автомобил под наем  (Прочетена 123045 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 24, 2016, 00:07:01
Отговор #80

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ех, случил е на жена вашият любим... с моята е обратното - аз и осигурявам колите :) По темата на ретро парада във Владая преди 2 седмици имаше два такива Ситроена, собственикът на единия даже бе награден за най-възрастен участник. Тук има снимка и интервю с него - http://bnr.bg/post/100726308/parad-na-retro-avtomobili-vav-vladaa
Другият беше цвят син металик, но нямам координати на собствениците... пишете на колегата GT 51 /Владимир Димитров/, който беше съорганизатор на парада и може би има записани техни контакти.

Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 24, 2016, 12:03:00
Отговор #81

Неактивен rali4ka44

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
Благодаря ви много за информацията! :) :) :)
« Последна редакция: Август 24, 2016, 12:03:54 от dido1903 »

Август 24, 2016, 12:06:13
Отговор #82

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
rali4ka44, тук можете да откриете телефона на споменатия по-горе колега GT51:
http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,6026.40.html


Август 28, 2016, 20:34:03
Отговор #83

Неактивен rali4ka44

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
Пиша какво какво открих, за да съм полезна на четящите след мен :) Моята изненада май ще се окаже невъзможна мисия :(. Открих 5 коли ситроен ДС, но за съжаление нито една от тях не се дава под наем, или поне на мен така ми казаха.
Видях, че има един малък ситроен (тип кострнурка - не разбирам много от коли), но пък се чудя с дали преживяването с него няма да е тип "разходка с файтон". Имам още две седмици да го измисля.
Благодаря ви за помощта! :)

Август 29, 2016, 10:33:29
Отговор #84

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Имате л.с. Успех!
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Август 30, 2016, 11:39:32
Отговор #85

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Видях, че има един малък ситроен (тип кострнурка - не разбирам много от коли), но пък се чудя с дали преживяването с него няма да е тип "разходка с файтон".
Тези малки Ситроени тип "Дьо шво" /като на лудите монахини от филма "Полицаите от Сен Тропе" :)/ имат много комфортно окачване и возят като лодка, но вече зависи дали също е любим модел на вашият мъж... но какъвто и стар Ситроен да изберете няма да съжалявате - това е марката с комбинация от най-страхотна визия и возия и също щеше да ми е любимата, ако не си падах основно по спортни коли :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 04, 2016, 10:23:43
Отговор #86

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Пиша какво какво открих, за да съм полезна на четящите след мен :) Моята изненада май ще се окаже невъзможна мисия :(. Открих 5 коли ситроен ДС, но за съжаление нито една от тях не се дава под наем, или поне на мен така ми казаха.
Видях, че има един малък ситроен (тип кострнурка - не разбирам много от коли), но пък се чудя с дали преживяването с него няма да е тип "разходка с файтон". Имам още две седмици да го измисля.
Благодаря ви за помощта! :)

Много ще ви хареса возенето на 2СВ. Страхотно емоционална кола е.
Ако не е нещо преправен и да не работи покрива, модела иначе серийно има по цялата му дължина на покрива- отваряем гюрук.
Който като се дръпне докрай назад, се открива небето и над задните седалки, и дава усещане на кабриолет.

Септември 13, 2016, 18:06:08
Отговор #87

Неактивен rali4ka44

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
Е, няма как да не се похваля! :) :) :)
Мисията е успешно изпълнена! Благодарение на вашата помощ успях да открия ситроен ДС! Изненадата беше огромна, а мъжът ми щастлив, ужаааастно щастлив!
Усмивките, които видях с думи не мога да ви опиша!
Колата беше чудесна, а собственика се оказа страшно готин човек и освен всичко друго ни разказа и много интересни неща за колата и за преживяваниците си с нея.
Не дава обаче колата си под наем, така че няма да оставя координатите му тук. Явно му допадна моя ентусиазъм и реши да стане част от изненадата.

Специални благодарности на GT51! :)


Септември 15, 2016, 15:35:22
Отговор #88

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Страхотно е, че сте успяла да сбъднете мечтата му!
Също така се радвам, че стана благодарение на форума и колегите тук, които се включиха със съвети и мнения.
Поздрави!

Октомври 18, 2016, 10:16:15
Отговор #89

Неактивен londoncar

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 7
    • LondonCar
Здравейте,

Мога да предложа Лондоско Ретро Такси напълно реставрирано съвсем скоро. Колата е страшно просторна и удобна и със сигурност няма как да останете незабелязани. Повече информация може да намерите на сайта http://londoncar.bg/.

Поздрави,
Hristo Vatashki
M: +359 878 84 84 94
E: [email protected]
WEB: www.LondonCar.bg