Автор Тема: 18-ти Автопоход „Морски бриз“ - 22.03.2014 г.  (Прочетена 5777 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 24, 2014, 23:18:09
Отговор #10

Неактивен primalfear

  • Публикации: 135
Вярно, че не ми влиза в работата какво ще я прави. Може и за скраб да я даде, то и без това на там се е запътила.
Когато видите ретро кола оставена на улицата или дадена за скраб се изказвате как не е редно това и е грехота.
Когато обаче вашия лидер го прави го защитавате. Прочети добре какво съм написъл "или я правиш или я даваш
на някой да я направи", но да я унищожиш, ей това не го разбирам. Аз също не преливам от възможности, но заделям
по малко и нещата се получават, бавно но стават.
Не се впрягай толкова колега. Въпроса беше някой да го попита какво се случва с колата.
Ако не си водещото куче, гледката никога няма да се промени!

Март 25, 2014, 13:43:18
Отговор #11

Неактивен МОРСКИЯ

  • Публикации: 20
Аз Орлин не го познавам, виждал съм го само веднъж. Вероятно като е купувал колата не е целял да я унищожи. Не е правилно така да се говори защото най малкото не знаеш каква точно е причината за това да изостави колата. Какъвто ще да е Орлин не съм му адвокат, но според мен е некоректно така да разсъждава. И аз искам много неща да направя по моята но ... жена ми остана без работа и всичко е в застой. Всеки си има своите проблеми. Все пак живеем в България, където трябва да заделяш от оскъдните си парици за едно хоби каквото е колата. Всеки да си гледа неговата кола и това е.

Март 25, 2014, 13:48:26
Отговор #12

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
Колега , защо някой трябва да го пита , ти не можеш ли да го питаш...???? Всичко става право куме У очи... :winktongue:  Ето ти намбъра на Орлин, звънни му питай го ...той е отворен , ще ти каже каквото те интересува...иначе става счупен телефон... 8))  Орлин - 0899 000 731  Поздрави
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 25, 2014, 17:40:34
Отговор #13

Неактивен primalfear

  • Публикации: 135
Аз съм го питал, но отговор нямаше.
Ето извадка от "Черно Море" бр. 4107 от 07.07.2011г. Ключовите думи са в червено.
Точно заради тези думи искам някой от вас защитниците му да го попита. Понеже наистина
е отворен и прави гръмки изказвания, сага е момента като мъж да излезе и пред същите
репортери да каже какво се случва. Колегата "Морския" е много прав за едно нещо.
Наистина живеем в България където гръмките изказвания се аплодират а после за калпавите
резултати си затваряме очите и ги преглъщаме. Аз не мога да преглътна такова нещо.
Вие явно можете. Повтарям, че това си е мое мнение споделено с Вас, а Вие продължавайте
да си затваряте очите, все пак живеем в България.

Орлин Пенев подкара антична кола
Варненецът Орлин Пенев, главен организатор на автомобилните ретро прояви в града, се сдоби с античен автомобил. Той притежава вече в двора си "Булгаррено 8". Колата е произведена през 1960 г. в Пловдив. Тогава у нас се правят и моделите "Рено 8", "Рено 10" и "Алпин". Интересно е, че с това возило през 60-те години заводският тим на "Рено" участва на почти всички силни автомобилни ралита, при това печели призови места. За българите този модел е култов. С него Чубриков през 1967 г. печели рали "Транс Балканика".
"Тази кола сега е развалина, но ще я превърна в исторически рали автомобил", каза Орлин Пенев.

Страницата подготви Борис Проданов
Ако не си водещото куче, гледката никога няма да се промени!

Март 25, 2014, 18:17:31
Отговор #14

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Koсьо , Орлин рано или късно ще я направи само да е жив и здрав.Да не забравяме , че този човек влага чувства , много хъс и
енергия в организирането от него и екип варненски класик ралита.
За кефа , тръпката и резултатите на всички фенове участници.Това струва много време и себеотдаване.Рядко са такива общественици.

Ех , що не живея по близо до Варна. :)

Поздрави!
 :D

РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Март 25, 2014, 18:49:23
Отговор #15

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Колега, много е некоректно да съдиш така хората. Не знаеш какви възможности има. Знам хора, които се лишават от битовите си потребности, за да има за колата. А в случая, ако колата си е придобита от собственика по законен път, на теб грам не ти влиза в работата какво ще прави с нея.

+1

Март 25, 2014, 22:07:08
Отговор #16

Неактивен МОРСКИЯ

  • Публикации: 20
Хайде малко по темата сега. Имаше един човек с камера, имаше и една жена с един мъж снимаха и нещо записваха. Тия хора журналисти ли бяха и има ли някъде друг снимков материал или клипове?