Автор Тема: Opel Rekord C 1700 1967 2-door sedan  (Прочетена 10366 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 11, 2018, 07:05:29
Отговор #30

Неактивен Niceday4play

  • Публикации: 18
В България се съмнявам да има някой да направи качествено броните. А лайсните само ги почисти внимателно, нищо друго не може да направиш за тях. Както си го написал, оставам с впечатление че искаш да ги никелираш ? Те са изработени от алуминии, който е повърхностно закален. Ако премахнеш тази повърхност ще се надраскват много лесно и винаги ще стоят матови. Спасението за съсипани лайсни е само смяната с нови.
Здравей,
Лайсните,които искам да оправя са тези на прозорците, а за тях не съм сигурен дали са алуминиеви. Тези на капака,багажник и около стоповете и фаровете са в много добро състояние, само тази на капака има една вдлъбнатина. За сега тях няма да ги пипам.
Фирмата,с която комуникирам се казва AQ electric. Ние(фирмата в която работя) имаме доста добри търговски отношения с тях, и сега комуникирам с един от техните производствени мениджъри относно най-доброто място за никелиране.

Април 11, 2018, 12:42:19
Отговор #31

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
предполагам знаеш, че никелът е леко по-жълтеникав от хром покритие :)

и все пак не бих си дал парите на твое място, при положение, че го има варианта с фолиото.. щом на майбах за половин милион се прави, значи е достатъчно добро като качество ;)

fifobradata - нямам идея за цени, има контакти в линка


Април 11, 2018, 13:37:46
Отговор #32

Неактивен Niceday4play

  • Публикации: 18
Да, знам че е леко по-жълтеникаво, но пък хромирането в България е рисково и неоправдано скъпо :)

Иначе имам и един доста тъп въпрос.
Някой знае ли защо са различни и до кога са се произвеждани Рекорди с този вид табло и волан, като на моя?
Защото не съм виждал нито един със същите.
 :) :) O0

Април 12, 2018, 16:55:19
Отговор #33

Неактивен Niceday4play

  • Публикации: 18
Колеги,

За жалост, днес претърпях ПТП и влзиам в бокса преждевременно. Добре, че не е сериозен удара.

Април 12, 2018, 21:05:25
Отговор #34

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
козметично е :)  дано я направят и покараш малко този сезон :)

Април 24, 2018, 06:42:04
Отговор #35

Неактивен Niceday4play

  • Публикации: 18
Колеги, колата е готова и резултата е забележителен. Вече се чудя дали да не я вкарам за цялостно пребоядисване :)

Април 24, 2018, 09:08:14
Отговор #36

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3495
Поздравления,Иване! Много добре е станало.
За боядисването - ако те сърбят парите и имаш в голям излишък сума за боядисване от рода на 1500 лв., давай. :)
Иначе, сериозно - ако толкова държиш да я боядисваш, което аз мисля, че е излишно но този етап, поне го направи след края на ретро сезона. Сега е безумие да го направиш с този много добре изглеждащ автомобил.
С други думи, карай си Рекорда активно лятото и есента по събития и паради.
Наслаждавай се!