Автомобили > British Classics

Riley RMA

<< < (2/13) > >>

niksan 240:

--- Цитат на: galaxie в Април 02, 2014, 14:58:04 ---Много работа ви чака, успех. Ако мога да помогна са набавянето на части от ЮК на линия съм.

--- Край на цитат ---


Благодаря,ако видим трудности ще ти се обадя.Иначе с работата сме доста по напред,сега ще ви пусна повече снимки да видите до къде съм я докарал :D



 

 

 



 

 

 



 

niksan 240:

--- Цитат на: Механджията в Април 02, 2014, 19:55:40 ---тоя същия беше вкарал един нелош мерцедес пагода от юк, даже беше и с ляв волан, дали я е продал? както сте метнали мерджани, тя ще е идеален обект за реставрация :)

--- Край на цитат ---


Когато я взехме, нямаше Мерцедес Пагода иначе да беше и той при нас  :D
Преди нова година беше вкарал две стари англичанки пак подобни и едната я беше пуснал за продажба, имаше я в Мобилето.




 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 



 

niksan 240:
Почти всички дървений от купето бяха премахнати и заменени с профили и шини, защото нямаше шанс да свалим купето от шасито-всичко се клатеше като..............





 



 



 

 



 

 



 

 



 

 

 

 

 

 





 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 




 

 

 

 

 

 

 

 

 







 

 

 

 

 

 

 


niksan 240:


 



 

 



 



 











 

 



 

 







Ето го и маистора :D



 

Следващия етап е обръщане на волана,  вече научих абсолютно всички коли ,коя е със сектор,коя с реика коя с ел.помпа на хидравликата, и т.н. докато намеря реика която да върти в правилната посока и да пасне на местото-голямо преживяване :D

Механджията:
направо ми събра очите в точка - нещата стават със светлинна скорост и световно качество - така мога да го опиша - ебаси кефа е да гледаш тоя труд и как от една разпадаща се субстанция излиза автомобил, по-здрав от оригинала :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия