Автор Тема: Datsun 280Z 1978  (Прочетена 8072 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 03, 2014, 23:19:44
Прочетена 8072 пъти

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Ето го и него за по-любопитните. Някои сигурно вече са успели да видят снимки в страницата ни във Facebook.
Машината е отново класика и то доказана с легендарни успехи в не малко класически ралита по различни краища на света.
Двуместен Datsun 280Z 1978 година, 6 цилиндров редови шестак, пълна инжекция, 5 степенна ръчка. Оригинал е бил Black Pearl Edition, произвеждан само в лимитирана серия от 3000 бройки. Това всъщност е първата серия Датсуни произвеждани в цвят черен металик с червени и сиви ленти по предния капак и страните на купето. Тази версия дава началото на производството на следващите модели в черен металик. Различава се от останалите с климатик, 5-степенна кутия, автопилот, рейсинг огледала и сенник на задното стъкло


Някой обаче решил че предпочита оранжевия цвят и всъщност снимките показват достатъчно. O0



Ако някой го интересува повече информация или има нужда от помощ при внос на автомобили от САЩ бих помогнал. Да не забравя да похваля фирмата, с която извърших транспортирането от САЩ и агентирането до напускането на колата на пристанище Запад, но с цел да не се получи реклама, при нужда давам контакт. Перфектни са!
« Последна редакция: Април 03, 2014, 23:25:28 от Martillius »

Април 04, 2014, 00:16:03
Отговор #1

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Истински класически японец .И аз съм ЗА стрийта  >:D

Дяволски Зет и това е  >:D >:D

http://topgear.bg/?go=article&p=detail&tg_articleId=5426

Април 04, 2014, 11:20:52
Отговор #2

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Честито!
С пожелания за прекрасни моменти!
Видях в другата тема,че си споделил някои идеи за този Z.
А дали ще му върнеш оригиналната черна боя с ленти?

И за вноса - мисля,че няма да е реклама. Дори ще е от полза за други,ако решиш да споделиш.
Поздрави!

Април 04, 2014, 16:03:16
Отговор #3

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Фирмата е RT Auto, останах много доволен от Радо и екипа му, много отзивчиви и коректни. Каквото се разбрахме така и стана. Товарят от 5-6 пристанища в Щатите в зависимост къде вие ситуирана покупката и по-удобно за качване, доставката трае 30-40 дни. Контакт за връзка: [email protected]Иначе много ми се иска да е черен, но от друга страна този цвят много затваря колата, за нещо подобно си мисля
http://cloudlakes.com/gallery/2500324-datsun-240z.html

нещо не мога да прикача снимка дава ми грешка  >:D

Април 04, 2014, 20:48:47
Отговор #4

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Това ли се опитваше да прикачиш?


И това не е никак зле като цвят:


Макър че действително червения е по-изпъкващ, но пък черния е някак по-тежък и всяващ респект според Мен.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Април 04, 2014, 22:22:20
Отговор #5

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Точно тази снимка  :D
Червения е много яростен, червеното всява агресия, черното ми е много стандартно, незабележимо сред многото черни коли. Червени не толкова има, по-забележителен ми се струва в червено :)  Но и черен би бил много як.

Април 04, 2014, 22:32:53
Отговор #6

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Точно тази снимка  :D
Червения е много яростен, червеното всява агресия, черното ми е много стандартно, незабележимо сред многото черни коли. Червени не толкова има, по-забележителен ми се струва в червено :)  Но и черен би бил много як.
El Toro!
 >:D
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Април 04, 2014, 22:36:20
Отговор #7

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Хаха точно, иначе щеше да е El negro  O0

Април 05, 2014, 21:21:02
Отговор #8

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
................................................................ Червени не толкова има, по-забележителен ми се струва в червено :)

Гарантирам ти че какъвто и цвят да го боядисаш няма да остане незабелязан та ако ще още 1000 коли в същия цвят да са около него.Аз лично бих се спрял на черното защото то много ефектно контрастира с хромираните елементи.Но и червеното е хубаво но остави хрома а не го боядисвай като на снимката.Струва Ми се че ще е по-ефектно освен ако не търсиш брутална спортна визия.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Април 07, 2014, 11:34:32
Отговор #9

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Хрома ще остане със сигурност, черното и мен ме съблазнява, наистина си прав че такава кола няма как да остане незабелязана в какъвто и цвят да е. Отделно че черния цвят и е бил оригинал и ми се иска да го върна. Джантите и под капака задължително ще е в хром също и това още повече ще откроява детайлите на черния цвят. Ще мисля още има време и без това още само мисля и не бързам с крайните решения.