Автор Тема: Classic Car-bg - форумните красоти  (Прочетена 13731 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 23, 2014, 20:21:21
Прочетена 13731 пъти

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Има теми за какви ли не автомобили, а само за нашите няма. Темата е създадена с идеята всеки да качва снимки на своя автомобил, мотоциклет и др. МПС. Сигурен съм, че имаме какво да покажем. Автомобили в проект не се приемат. Само в завършен вид. Всеки може да качва снимки, колкото и когато си поиска, стига да прецени че си заслужава да са тук. Не е задължително да има коментар на автора към снимките. По този начин ще имаме и систематизирана информация за автомобилния парк на форума  ;)

Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Май 23, 2014, 21:06:20
Отговор #1

Неактивен Gregor Samsa

  • Публикации: 124
    • Vintage Goggles




Май 23, 2014, 22:30:01
Отговор #2

Неактивен Валентин

  • Публикации: 164
Има теми за какви ли не автомобили, а само за нашите няма. Темата е създадена с идеята всеки да качва снимки на своя автомобил, мотоциклет и др. МПС. Сигурен съм, че имаме какво да покажем. Автомобили в проект не се приемат. Само в завършен вид. Всеки може да качва снимки, колкото и когато си поиска, стига да прецени че си заслужава да са тук. Не е задължително да има коментар на автора към снимките. По този начин ще имаме и систематизирана информация за автомобилния парк на форума  ;)


А коментари на други, освен авторите, приемат ли се ? ;).Ако е Да, моят коментар е : БРАВО и на автора за темата и Шкодето и на собственика на моторите .

Май 23, 2014, 23:19:54
Отговор #3

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Благодаря! :)
Приемат се коментари, разбира се. Но ако са "задълбочени", да се търси темата за автомобила в съответния раздел.

...и за да не е спам, една снимка от Шкода събора 2012г.

Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Май 24, 2014, 11:02:04
Отговор #4

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Май 24, 2014, 11:21:19
Отговор #5

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 352
  • Два Scenic-a и служебно Kango
 :D Френска сила, вози ме ежедневно последните седмици ::)

Andreev Motorsport TEAM

Май 26, 2014, 19:37:27
Отговор #6

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Готина тема, да си систематизираме малко инфо и снимки за наличните ни любими таралясници.  :D

Иначе, Анди, жестоко Пежо.  :)
Това Корекомско ли е, или е купувано независимо някъде на Запад?
А коя година точно производство е?

И в тоя аспект, ето и аз на какво се возя редовно лятото.
Купувал съм си го чисто нов, през 1985 година директно от завода в Чехия.  ;)
Догодина прави 30 лета, и става истински Олдтаймер.   ::)

И още си е в първия си собственик, тоест- аз.  :))
В напълно оригинален вид и механика е, с оригинална боя и с никога несменяни- централно движение, спирачки, седалка, кормило, декланшори, и повечето други по-малки компоненти.

Тук на снимките Фаворита е със сложени по-практични модерни бегачови джанти с вътрешни сменяеми гуми, поради силната непригодност на чистите оригинални рейсингови гуми и капли на Фаворита, за каране по дупките на София.
А тия оригиналните джанти с лепящите се и шити гуми, още си ги пазя.






Май 26, 2014, 20:38:33
Отговор #7

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 352
  • Два Scenic-a и служебно Kango
Не знам от къде е купувано, взех го миналото лято, даже началото на есента от Стара Загора в уж перфектно състояние. По-късно установих, че каплите всъщност са задоволително изпокривени, седалката се е удървила от времето и предните венци са малко криви... Купих предна усилена капла, тогава задна нямаха налична, затова още не съм я сменил, скоро смених и седалката с някаква италианска доста по добре е, обаче имам проблем с намирането на венците, не че е нещо много фрапантно, но дразни :-\. Годината не я знам, още не съм открил щампа :-\. Ама то на толкова места има надписи, че още не съм ги изчел всичките ;D. Преди дни останах адски учуден като открих, че динамото е CIBIE :o 8))
Andreev Motorsport TEAM

Юни 19, 2014, 18:31:37
Отговор #8

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
 :) :) :) Жоре хубава тема.А за големи Шкоди има ли място в нея? И ако има ето една в ежедневна употреба и на над един мильон километра само при Мен.









И нещо Руско което в момента временно също изпълнява ролята на ежедневка:








Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Юни 19, 2014, 19:27:29
Отговор #9

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Нещо, което пастирах специално за Спасовден, макар и да се появих там съвсем за кратко...

... и две наточени форумни бегачки на рали Розова долина >:D


п.п.
:D Френска сила, вози ме ежедневно последните седмици ::)
Това Пежо май го гледах преди около година в продавалника - висеше на някаква стена на снимката и ме хвана яд, че съм го изпуснал - цената беше много добра 60-70 лв, ако е същото де.
« Последна редакция: Юни 19, 2014, 19:43:49 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.