Автор Тема: Motorworld Region Stuttgart  (Прочетена 4029 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 02, 2014, 16:04:46
Отговор #10

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Мания ,мания ,100пъти мания... >:D
Браво за снимките колега.

Юни 03, 2014, 18:06:09
Отговор #11

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Чудесни  са да,разглеждах колите и комплекса два часа докъм един следобяд,и ако същата вечер не трябваше да съм на 850 км на  другия край на Германия,със сигурност щях да ги гледам още 2 часа поне.Пропуснал съм две красавици,ето ги и тях.



«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Юли 02, 2014, 02:10:44
Отговор #12

Неактивен Radanov

  • Публикации: 43
  • Иван Раданов
Страхотен музей, страхотна галерия - хиляди благодарности за споделянето!

Относно архитектурата на хотела - моля проверете Bauhaus в Google. С този стил през 20-те и 30-те години на 20-ти век германците са задавали модата в световната архитектура.

Юли 08, 2014, 18:16:24
Отговор #13

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Няма нужда да проверявам какво е Баухаус в Google колега,на руски ресурс съм го написал отдавна ,че хотела е построен в този стил.
Вярно,използван е в Германия през посочения период,но този стил на практика убива красотата в архитектурата.Многовековната традиция на разчупените форми и орнаментиката определящи външния облик дотогава  са тотално отхвърлени.Утилитарността,компактните форми и изчистените очертания на този стил не са ми по вкуса,именно затова написах че харесвам  хотели със стара архитектура и луксозно старо обзавеждане.Такива в Германия има,удоволствието да си гост на такъв хотел е съвсем друго.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Април 15, 2015, 10:36:51
Отговор #14

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Малко снимки и от мен ...топли, топли  O0

http://classiccars.zonebg.com/International/Motorworld_2015/index.html