Автор Тема: Bruno Gulietta 1.6  (Прочетена 21754 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 25, 2012, 16:41:27
Отговор #60

Неактивен triptih

  • Публикации: 87
Така е :DАма си мисля,че главата е по-тежък случай.Струва ми се,че от нея и карбораторите идва недобрата работа на мотора.

Януари 25, 2012, 21:31:42
Отговор #61

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Белчо ,направи си план за извършваните работи по автомобила и двигателя и карай нещата по етапно и по важност
така финансово няма да се натоварваш наведнъж .
Като начало си набави необходимите ти части за ремонт на двигателя ...след това ще помагаме
така си мисля е правилно  :D :D
Centrum Transaxle

Януари 26, 2012, 03:05:59
Отговор #62

Неактивен Vagalinski

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
Навярно това е клипа, който си се мъчил да пуснеш преди няколко месеца:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=259887047384373

Януари 26, 2012, 22:47:26
Отговор #63

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Ми харесва ми  :D :D :D
Centrum Transaxle

Януари 28, 2012, 18:30:24
Отговор #64

Неактивен triptih

  • Публикации: 87
Мерси че пусна клипа.Да допълна,че няма задно гърне и между изп. колектор и средното гърне не е добра връзката.Не съм сложил единия болт.

Март 06, 2012, 20:41:08
Отговор #65

Неактивен triptih

  • Публикации: 87
Да актуализирам темата :)След като си взех нова спирачна помпа LPR вече имам и спирачки,и то доста добри.Колата работи,вече я разходих малко.
Интересно,че нямам парно.Мотора си загрява до 90гр.но парното не духа. ???
Гумените колектори на карбораторите ми са за смяна.Някой ако има,или знае магазин и някаква ориентировъчна цена,ще съм признателен.
Сега започва най-интересната част:документите.Свързах се с предишния собственик,не е намерил някакви документи,само резервни ключове.Тези дни ще се видя с него.Трябва и до КАТ да ходя,да видим какво ще ми кажат и те.

Март 06, 2012, 20:51:05
Отговор #66

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
В КАТ могат да му издадат удостоверение за собственост , което да послужи пред нотариус. Или направо дубликати на талоните.

ПП: винаги съм се чудел дали не може да се лекуват нацепени тампони за карбураторите с полиуретанова паста - не пречи да опиташ?

Март 07, 2012, 21:50:52
Отговор #67

Неактивен burd

  • Публикации: 49
В КАТ могат да му издадат удостоверение за собственост , което да послужи пред нотариус. Или направо дубликати на талоните.

ПП: винаги съм се чудел дали не може да се лекуват нацепени тампони за карбураторите с полиуретанова паста - не пречи да опиташ?
Здрасти колега,
Тампоните можеш да си ги излекуваш така http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2331.0
Мойте 2 години не са мръднали.  8))

Юни 11, 2012, 18:38:52
Отговор #68

Неактивен triptih

  • Публикации: 87
Колата вече е с ново гърне,снимки ще кача после.Но става нещо интерестно.Преди като я паля държах известно време педала на газта,защото иначе гасне.А като сложих гърнето и я запалих,оставих я на свободен ход и излязох да гледам гърнето,и мотора не гасне и си подържа стабилни 1000 оборота на празен ход.Та се чуда възможно ли е само от едно гърне да заработи по-стабилно мотора или е от това,че все по-често я паля и разработвам.

Юни 11, 2012, 20:38:33
Отговор #69

Неактивен burd

  • Публикации: 49
Комбинация от двете.  8))о
С гърнето мотора работи стабилно. Отделно, когато работят карбураторите и се изчистват един вид от всички боклуци и нагари по тях.
Сипвай максимално добър бензин и се радвай, че всичко работи.

По принцип за карбураторите най-голямо значение имат въздушния филтър и регулатора за топъл въздух, когато е студена колата.