Автор Тема: Mamaia exotic car show - Romania  (Прочетена 3461 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 06, 2014, 19:56:54
Прочетена 3461 пъти

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Малко снимки, предоставени от Румбата от Бургас, от прекрасното съседско мероприятие:







 



 

 











 

 

 

 

 

 

 

 







 












Юли 06, 2014, 22:59:45
Отговор #1

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Браво на съседите! И на снимащия!

Юли 06, 2014, 23:35:05
Отговор #2

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Има интересни попадения като Шевито от 58ма (ако не се лъжа).

Хотродите за доста сполучливи и навярно внесени директно от САЩ.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юли 07, 2014, 11:34:22
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Браво на тях наистина - хубаво червено килимче с парапети, много хубав фон с фонтани, колите са доста атрактивни и стилни... че дори и няколко хубави румънки са изкопали да витаят наоколо! Какво повече е нужно за едно класно автошоу? ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юли 07, 2014, 19:17:32
Отговор #4

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
...хайде и остатъка от снимките :)



 





 

 

 



 






























Юли 07, 2014, 20:34:23
Отговор #5

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Бугати-то уби всички чувства.
И по-принцип евала им на съседите и за организацията и за машините и за чистотата и за качеството на реставрация.

Хвала за снимките !   8))

Юли 28, 2014, 22:37:44
Отговор #6

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Бугати-то уби всички чувства.
И по-принцип евала им на съседите и за организацията и за машините и за чистотата и за качеството на реставрация.
Хвала за снимките !   8))

Да, благодаря и аз на колегата за страхотния фоторепортаж.  :)
А Бугатито е отн. лоша реплика /поне на фона на първенците в това отношение- една малко известна аржентинска фирма/, най-вероятно правена от фирмата Шамони.
Тука липсата на внимание към детайла и купешкото шаси си личат по независимото предно окачване /оригинала е с един малко смешен цял мост/, и по лошо направените лети джанти, неинкорпориращи тук иначе оригинално стандартните за модела вътре в тях поместени барабанни спирачки.

Иначе да, наистина, много от колите тук направо отнасят глави.
Качеството на подборка на повечето от тези модели по рядкост, цена, и визуално добрата им реставрация, за мен е изумителна, като за коли изложени на парад на Балканите. 

Направо са недостижими съседите, особено на фона на примерно общата селекция и качество на традиционните по нашите ширини возила по такива паради.
Мисля даже включително прилично подминават и в много отношения на качество и оригиналност на реставрацията и разни по-скъпи модели коли, собственост дори и на турци и гърци, виждани тук по регионалните ни конкурси.

Иначе, ако трябва все пак по комшийски да намерим махна, че да не се депресираме чак толкова колко са по-напред с материала от нас, мамалигарския вкус  :)) все пак успява да се прокрадне тук-там, например, по отношение на общото оформление на двата изложени УС пикапа.

Или особено най ме впечатли в тоя аспект един Бенц табакера в115, бежав на цвят, но с боядисани ни в клин, ни в ръкав, някакво перлено бордо, преден и заден капаци.
« Последна редакция: Юли 28, 2014, 22:52:52 от USfan »

Юли 29, 2014, 01:05:18
Отговор #7

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Да почна с едно благодаря за хубавите снимки . :) Страхотни коли, което ме изненадва доста, е че повечето са на румънски номера. А бел ера според мен 1955 . И накрая да помоля автора на снимките, ако е удобно да каже малко повече инфо за датите, идеята ми е за догодина да се спретнем една малка група и да отидем на место . Поне познавам няколко човека,който биха тръгнали за подобно мероприятие . Благодаря още веднъж :)